Sea of Solitude (Xbox One) - okladka

Sea of Solitude (Xbox One)

Premiera:
05 lipca 2019
Premiera PL:
05 lipca 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Sea of Solitude (Xbox One)
bigboy177 @ 15:44 09.12.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 6h 20min

+ czaswięcej

Sea of Solitude to gra opracowana przez niezależne studio Jo-Mei Games, a wydana przez firmę Electronic Arts w ramach inicjatywy EA Originals, w której firma zapewnia wsparcie niewielkim deweloperom, posiadającym ciekawy pomysł.

Głównym bohaterem Sea of Solitude jest młoda dziewczyna o imieniu Kay. Przemieniona w potwora przemieszcza się po opuszczonym przez ludzi, przykrytym wodą i zniszczonym mieście. Podczas eksploracji stara się dowiedzieć co dokładnie tu zaszło i w jaki sposób jest w stanie powrócić do swojej normalnej postaci.

Rozgrywka  w Sea of Solitude oparta została przede wszystkim na eksploracji, okazyjnie rozwiązujemy też jakieś zagadki logiczne. Kluczowa w ich przypadku jest spostrzegawczość, albowiem to na niej oparto łamigłówki. Mimo że nikt na nas nie poluje, w trakcie zabawy natrafiamy na inne potwory, które mogą być dla nas - nieintencjonalnie - zagrożeniem. Interakcja z nimi pomaga nam zrozumieć warunki, w jakich się znajdujemy.

Sea of Solitude stawia na sugestywną, wyjątkową pod względem stylistyki oprawę wizualną. Charakterystyczna grafika pogłębia doznania i buduje klimat.

Screeny z Sea of Solitude (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?