Owlboy (PC) - okladka

Owlboy (PC)

Premiera:
01 listopada 2016
Premiera PL:
01 listopada 2016
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Owlboy (PC)
Dirian @ 17:01 16.11.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 13h 0min

+ czaswięcej

Owlboy to zręcznościowa gra platformowa od norweskiej ekipy D-Pad Studios.

W produkcji wcielamy się w Otusa, chłopca-sowę, którego rodzima wioska została zaatakowana przez podniebnych piratów. Jak to zwykle bywa, jesteśmy ostatnią deską ratunku, ale najpierw musimy wyruszyć w długą i niebezpieczną podróż przez kolejne krainy.

Gameplayowo Owlboy nawiązuje do klasyków jakie znamy z konsol SNES czy Amiga. Produkcja jest zręcznościową platformówką 2D, więc prócz prostych zagadek czeka na nas sporo etapów wymagających refleksu. Podstawową umiejętnością Otusa jest możliwość latania, z której korzystamy niemal cały czas przy pokonywaniu kolejnych etapów, ale nie rzadziej przyjdzie nam chwytać i przenosić rozmaite przedmioty czy też korzystać z prostego działka, służącego do eliminacji wrogów. 

Twórcy postarali się o przygotowanie zróżnicowanych lokacji, a fanów odkrywania wszystkiego, co tylko odkryć się da, na pewno ucieszą poukrywane w rozmaitych miejscach znajdźki sekrety.

Grafika została utrzymana w klasycznej piksel-artowej stylistyce, co idealnie wpasowuje się w ogólne założenia rozgrywki i nawiązuje do podobnych produkcji sprzed kilkudziesięciu lat.

Screeny z Owlboy (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?