Sea of Solitude - unikatowa gra niezależna trafia do EA Originals

Przemieniona w potwora młoda dziewczyna chce wrócić do swojej normalnej postaci.

@ 09.12.2016, 14:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts zdecydowało się wydać kolejną grę w ramach inicjatywy Originals, do której trafiają najciekawsze niezależne przedsięwzięcia, otrzymując tym samym wsparcie wydawniczego giganta.

Tym razem padło na niewielkie niezależne studio Jo-Mei Games, posiadające siedzibę w Niemczech oraz jego grę Sea of Solitude. W produkcji wcielamy się w dziewczynę o imieniu Kay, przemierzającą zalane, wyludnione miasto, celem dowiedzenia się m.in. tego, co dokładnie w nim zaszło.

Jeden z szefów Electronic Arts, Patrick Söderlund, uznał że to wyjątkowe przedsięwzięcie, a "jego kombinacja piękna oraz surowości jest czymś, czego nie widział w żadnej innej grze". Jak zobaczycie na załączonych do niniejszej wiadomości materiałach, projekt faktycznie prezentuje się bardzo charakterystycznie.

"Sea of Solitude to najbardziej artystyczny i osobisty projekt, jaki kiedykolwiek stworzyłam", powiedziała Cornelia Geppert, odpowiedzialna za powstanie gry. "Czasem niełatwo jest zatopić się w swoich własnych uczuciach, jak strach, tęsknota i złość, a jednocześnie najbardziej satysfakcjonującym doznaniem jest wyrażenie tych uczuć poprzez sztukę".

Na chwilę obecnym nie wiemy jak przebiegać będzie rozgrywka i na czym będzie polegać. Geppert zdradziła jednak, że główna bohaterka jest potworem, a wchodząc w interakcję z innymi potworami będzie ona szukała sposobu na to, by powrócić do swojej ludzkiej postaci.

Data premiery Sea of Solitude jest w chwili obecnej nieznana. Nie wiemy też na jakich platformach zadebiutuje.


Sprawdź także:

Sea of Solitude

Premiera: 05 lipca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Sea of Solitude to gra opracowana przez niezależne studio Jo-Mei Games, a wydana przez firmę Electronic Arts w ramach inicjatywy EA Originals, w której firma zapewnia wsp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?