Wasteland 3 (Xbox One) - okladka

Wasteland 3 (Xbox One)

Premiera:
28 sierpnia 2020
Premiera PL:
28 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Strategiczna
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Wasteland 3 (Xbox One)
bigboy177 @ 00:29 29.09.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 49h 40min

+ czaswięcej

Wasteland 3 to kolejna odsłona gier RPG, w których duży nacisk kładziony jest na elementy strategii. Projekt, podobnie jak odsłona druga, powstał za sprawą studia inXile. Także ono podjęło się wypuszczenia go na rynek. Pieniądze na sfinansowanie przedsięwzięcia pozyskano za sprawą kampanii crowdfundingowej.

Fabuła Wasteland 3 kręci się dookoła jedynej ocalałej osoby, będącej członkiem grupy strażników zwanej Team November. Protagonista trafia do skutego lodem Kolorado, a tam znaleźć musi dla siebie miejsce i spróbować w jakiś sposób rozwiązać problemy mieszkańców. Sprawa jest o tyle poważna, że Kolorado odcięte jest od zewnętrznego świata, a w środku stanu powstały rozliczne frakcje niemogące się porozumieć.

Główny bohater Wasteland 3 przemierza więc pustkowia, szuka cennych przedmiotów, rozmawia z napotkanymi postaciami, eliminuje przeciwników i przyjmuje zlecenia. Niektóre misje są oczywiście związane z fabułą, inne stanowią jedynie jej uzupełnienie. Każda to natomiast surowce konieczne do przetrwania oraz punkty doświadczenia, pozwalające rozwijać prowadzonego strażnika.

Mimo że kampanię w grze da się przejść samodzielnie, deweloperzy przygotowali też rozbudowany moduł rozgrywek wieloosobowych. W jego ramach możemy ukończyć kampanię w towarzystwie innego gracza. Co ciekawe, nie trzeba wspólnie wykonywać tych samych zadań. Jedna osoba może realizować jedną misję, inna drugą - oszczędzając czas. Da się też grać pod nieobecność kompana, co także jest ciekawostką.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Wasteland 3 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?