Inside (Xbox One) - okladka

Inside (Xbox One)

Premiera:
29 czerwca 2016
Premiera PL:
29 czerwca 2016
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Inside (Xbox One)
DevMat @ 23:09 09.06.2014

Śr. długość gry: 3h 25min

+ czaswięcej

Inside to gra przygodowa stworzona przez niezależne studio Playdead. Deweloper ten ma już na swoim koncie ciepło przyjęte Limbo.

Podobnie jak w poprzedniej produkcji tego zespołu mamy do czynienia z mrocznym klimatem, stworzonym głównie za sprawą ciemnej stylistyki, minimalistycznej oprawy dźwiękowej oraz rozlicznych niebezpieczeństw, czekających na prowadzonego do celu protagonistę.

Rozgrywka polega na przemieszczaniu się głównie w prawą stronę, chociaż tym razem deweloperzy postanowili przygotować także pewne rozgałęzienia. W związku z tym pływamy, korzystamy z wind, a okazyjnie musimy wykonać kilka różnych czynności, w celu otworzenia drogi prowadzącej dalej.

Łamigłówki w Inside oparte są na prostych zasadach i większość z nich da się rozwiązać na tzw. "chłopski rozum". Wystarczy nieco spostrzegawczości oraz umiejętność łączenia prostych faktów. Twórcy nie stawiają bowiem przed grającym skomplikowanych maszyn, pełnych przekładni. Najczęściej liczy się spostrzegawczość oraz zręczność.

Inside oferuje wyłącznie zabawę dla jednego gracza. Deweloperzy nie przewidzieli dodatkowych modeli rozgrywek. Całość należy traktować jako unikatowe, zawierające przesłanie doświadczenie.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Inside (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?