Journey (PS4) - okladka

Journey (PS4)

Premiera:
21 lipca 2015
Premiera PL:
22 lipca 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Journey (PS4)
Tafit @ 19:33 12.08.2014
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 2h 36min

+ czaswięcej

Journey to gra autorstwa studia thatgamecompany, twórców m.in. Flower. Budzimy się w nieznanym, ogromnym świecie i podróżując, szybując i latając poznajemy kulturę starożytnej, tajemniczej cywilizacji.

Produkcja pozwala na zabawę w trybie on-line, co daje możliwość spotykania innych podróżników w trakcie naszej wyprawy. Wspólne poszukiwania są dla nas korzystne, bowiem gwarantują większą ilość zdobywanych punktów doświadczenia. Wspólnym celem podróży wszystkich graczy jest odległa góra, widziana jako cień na horyzoncie. Co ciekawe, kiedy dochodzi do spotkania dwóch osób nie są one w stanie nawiązać kontaktu, nie wiedzą też z kim konkretnie mają do czynienia. Muszą sobie wzajemnie pomóc bez słów.

Journey oferuje bardzo unikatową, pełną uroku oprawę audio-wizualną, charakteryzują się minimalistycznym podejściem do tematu. Producent chciał aby cała uwaga gracza skupiała się na podróży, a nie na otaczających go widokach. Gra dostępna jest tylko dla konsoli PlayStation 3 oraz jedynie w formie elektronicznej.

Screeny z Journey (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?