Northgard (PC) - okladka

Northgard (PC)

Premiera:
07 marca 2018
Premiera PL:
07 marca 2018
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Northgard (PC)
Dirian @ 18:50 27.02.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Northgard to strategia czasu rzeczywistego od studia Shiro Games, znanego z gry Evoland.

Akcja gry toczy się w tytułowej mitycznej krainie Northgard, w której osiadają dzielni wikingowie. Chcą oni zawładnąć nowym lądem, ale szybko okazuje się, że nie jest to łatwe. Naszym zadaniem jest wybudowanie wioski, jej rozbudowa, a następnie przetrwanie długich i mroźnych zim. Czekają na nas także inne niebezpieczeństwa, jak wrogie klany, wygłodniałe wilki czy znane z kart mitologii, nieprzyjazne bestie. 

Rozgrywka łączy w sobie rozwiązania znane z The Settlers, Age of Mythology, Age of Empires czy cyklu Anno. Gra nie jest kopią żadnej z tych gier, ale wyciąga z nich wiele najlepszych rozwiązań. Nie brakuje tu klasycznego zbierania surowców, rozbudowy naszej wioski, dbania o zadowolenie mieszkańców, ale także odkrywania nowych terenów czy walki. Podbój jest zresztą konieczny, bo miejsce na kolejne budynki szybko się kończy, więc chcąc zbudować imperium, musimy rozpocząć ekspansję.

Tytuł zadebiutował 22 lutego 2017 roku w usłudze Early Access.

Wymagania: Twórcy gry Northgard ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 lat
Screeny z Northgard (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?