Diablo III (Xbox 360) - okladka

Diablo III (Xbox 360)

Premiera:
03 września 2013
Premiera PL:
03 września 2013
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (4)Ukończone (10)Kupię (1)

Opis Diablo III (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 17:35 07.06.2013

Śr. długość gry: 65h 56min

+ czaswięcej

Diablo III to wyjątkowe połączenie elementów RPG oraz gry akcji. Program stanowi kontynuację jednej z najlepszych serii dedykowanych komputerom PC.

Podobnie jak w edycjach poprzednich, rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia swojego bohatera. Do wyboru mamy kilka zróżnicowanych klas postaci, a wśród nich są między innymi barbarzyńca oraz witch doctor. Każdy heros dysponuje odmiennym uzbrojeniem, magią oraz umiejętnościami. Dzięki temu wielokrotne przejście gry nie sprawia żadnego problemu. Tym bardziej, że bohaterowie przez cały czas poprawiają swoje zdolności, pozyskując punkty doświadczenia. Najlepsi wojownicy muszą spędzić przy grze wiele godzin, jest ona bowiem bardzo czasochłonna.

Fabuła Diablo III rozgrywa się w Sanktuarium, mrocznym świecie fantasy. Dwadzieścia lat temu, grupa walecznych wojowników ocaliła Sanktuarium przed demonicznymi siłami. Niestety, bohaterowie pomimo odniesienia zwycięstwa nie wyszli z boju bez szwanku. Większość z nich oszalała, lub zginęła w późniejszych latach na skutek odniesionych ran. W Diablo III nowi bohaterowie zawitają do Sanktuarium i spróbują po raz kolejny ujarzmić panoszące się tam zło.

Prócz rozgrywki dla jednego gracza, projekt studia Blizzard Entertainment oferuje także zabawę wieloosobową, w tym również rozbudowany tryb współpracy. Po jego odpaleniu możliwe jest ukończenie wątku fabularnego w gronie przyjaciół.

Diablo III posiada bardzo zaawansowany silnik graficzny, generujący niezwykle sugestywną oprawę wizualną oraz wspaniałe efekty fizyczne. Gra charakteryzuje się prostym interfejsem użytkownika, dynamiczną akcją, ciekawą fabułą oraz rozbudowanym trybem wieloosobowym.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Diablo III (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosArtystaHD   @   18:30, 02.09.2013
Już się nie mogę doczekać premiery . Jeśli chcecie pograć dajcie swój nick xbox live a jest sznasa , zę razem zagramy .
0 kudosAmmonit   @   14:49, 07.01.2014
osobiście nie kopiłbym Diablo 3 lecz w prezencie mógłbym zagrać ... odegrałem w tą grę wiele godzin ... a nawet i dni robiąc nowe postacie i "farmiac" nowe przedmioty ... i to jest główny cel tej gry. Chodzisz zdobywając nowe poziomy aż do 60 gdzie dowiadujesz się że są poziomy Mistrzowskie których jest jeszcze 100 w tym czasie nawet grając samemu można zrobić postać która będzie sama mogła grac na najwyższych poziomach trudności a do rożnych aktów będzie dołączać tylko ze względu na to że ma taka możliwość ... Sam oceniłbym ta grę na chwilowa odskocznie od innych gier bo Diablo 3 jest niezwykle wciągające i mechanika gry pozwala na przeróżne kombinacje jeżeli chodzi o budowę postaci jak tez zdobywanie przedmiotów.
0 kudoslalak69   @   10:58, 13.06.2014
gram jak narazie 2h i nie mogę się oderwać , zobaczymy co bd później Dumny