Diablo III ze świetną sprzedażą

Diablo III to wyśmienity przykład tego, jak raczej przeciętnie oceniany projekt da się doprowadzić do normalnego stanu.

@ 16.05.2022, 13:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo III ze świetną sprzedażą

Diablo III niedługo po swojej premierze nie było jakoś szczególnie wychwalane przez graczy. Deweloperzy bezustannie pracowali jednak nad zmianami i aktualizacjami, a finalnie dopieścili swoje dzieło, poprawiając także opinie na jego temat. Z najnowszych informacji wynika, że dzięki temu spora liczba graczy zdecydowała się na zakup.

Blizzard Entertainment, świętując 10-lecie istnienia Diablo III, opublikowało w sieci informacje na temat jego sprzedaży. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że popularne RPG akcji rozeszło się do tej pory w nakładzie przekraczającym 65 milionów egzemplarzy! Zdradzono przy okazji, że dodana niedawno opcja zwana Powracającym Koszmarem będzie na stałe w grze dostępna.

Powracający Koszmar to aktywność końcowa w grze (tzw. end-game), w której gracze muszą walczyć z coraz trudniejszymi oponentami, a w nagrodę otrzymują oczywiście loot. Otrzymanie dostępu do tej opcji wymaga pokonania Strażników Szczelin. Oczywiście nagrody są zależne od tego, jak trudnego wroga zdołamy powalić.

Diablo III dostępne jest obecnie na PC, PS3, PS4, Xboksie 360, Xboksie One oraz Switchu. Blizzard Entertainment pracuje też nad Diablo IV, ale na razie nie wiemy kiedy dokładnie odbędzie się jego premiera.


Sprawdź także:
Diablo III

Diablo III

Premiera: 15 maja 2012
PC, PS3, XBOX 360

Diablo III to wyjątkowe połączenie elementów RPG oraz gry akcji. Program stanowi kontynuację jednej z najlepszych serii dedykowanych komputerom PC.Podobnie jak w edycjach...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?