Diablo i Overwatch otrzymają serial na Netflix!

Potwierdza prezes Activision Blizzard.

@ 17.02.2020, 16:17
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo i Overwatch otrzymają serial na Netflix!

W każdej plotce jest ziarno prawdy i tak okazało się też tym razem. Gry z cyklu Diablo oraz Overwatch otrzymają serialowe adaptacje powstałe przy współpracy z platformą streamingową Netflix!

Potwierdził to prezes Activision Blizzard, Nick van Dyk. Zrobił to poprzez swój profil na platformie LinkedIn, gdzie opisał siebie jako:

  • "Producent wykonawczy Diablo, adaptacji TV marki Blizzard Entertainment, wyprodukowanej jako animacja. Serial jest aktualnie w pre-produkcji, celem dystrybucji na całym świecie poprzez Netflix."
  • "Z moim współpracownikiem, przygotowywałem i sprzedawałem animację bazującą na marce Overwatch od Blizzard."

Póki co nie znamy więc konkretów, ale skoro takie wpisy pojawiają się na oficjalnym profilu prezesa firmy, to trzeba przyznać, że coś jest na rzeczy. Prawdopodobnie najpierw obejrzymy animację opartą na Overwatch, z uwagi na fakt, że Overwatch 2 powinien trafić do sprzedaży jeszcze w 2020 roku.

Premiera Diablo IV wydaje się bardziej odległym terminem. Twórcy sami stwierdzili kilka miesięcy temu, że przed nimi jeszcze dużo pracy, a sam serial też znajduje się dopiero w fazie pre-produkcji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:49, 18.04.2020
Dopiero teraz dokopałem się do tego newsa... serial w świecie Diablo... hm... intrygujące, bo dla mnie Diablo, to nic jak tylko parcie do przodu, bez ceregieli, bez fabuły.
0 kudosGuilder   @   16:59, 18.04.2020
Nie no, scenki z Diablo II robiły wrażenie. Ładnie to obudować i wyszłoby zacne fantasy. Ale że świat jest objęty klątwą ekranizacji gier, pewnie i tak wyjdzie średniak.
0 kudosfebra1976   @   17:30, 18.04.2020
Najprawdopodobniej aż średniak