Mass Effect: Legendary Edition (PC) - okladka

Mass Effect: Legendary Edition (PC)

Premiera:
14 maja 2021
Premiera PL:
14 maja 2021
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Mass Effect: Legendary Edition (PC)
Materdea @ 13:31 05.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 151h 20min

+ czaswięcej

Mass Effect: Legendary Edition to zremasterowana trylogia cRPG-ów akcji w klimatach science fiction od studia BioWare. Każda z odsłon została poddana został kompleksowej obróbce graficznej, zaś pierwsza część dostała również delikatny lifting rozgrywki.

Mass Effect: Legendary Edition zawiera trzy odsłony cyklu Mass Effect składające się na tzw. oryginalną trylogię, ale pozycja zawiera także ponad 40 dodatków. Brak jest z kolei modułu wieloosobowego, który towarzyszył Mass Effect 3.

Historia cyklu Mass Effect pozwala wcielić się graczowi w komandora Sheparda, który staje się pierwszym ludzkim Widmem - członkiem elitarnej organizacji zrzeszającej najodważniejszych i elitarnych członków różnych ras. Zadaniem naszego protagonisty jest powstrzymanie Sarena - innego Widma, który porzucił ideały im towarzyszące na rzecz własnych korzyści. Jednak to tak naprawdę nie Saren był zagrożeniem, a Żniwiarze - prehistoryczna rasa. Ich jedynym zadaniem jest śmiertelny pochód, odbywający się co kilkanaście tysięcy lat, a polegający na eliminacji aktualnie żyjącej cywilizacji. Shepard musi stawić im czoło - wraz z pozostałymi rasami obecnymi w przestrzeni kosmicznej.

Rozgrywka w Mass Effect: Legendary Edition jest bardzo podobna do każdej z oryginalnie wydanych odsłon serii Mass Effect, jednak zwłaszcza w "jedynce" nieco podciągnięta do dzisiejszych standardów. To nadal cRPG-i akcji, gdzie eksplorujemy półotwarte lokacje wykonując kolejne zadania główne oraz poboczne. Za ich ukończenie dostajemy punkty doświadczenia, a te transferują się w nowe poziomy - dzięki nim zaś otrzymujemy punkty rozdawane na drzewku umiejętności celem pozyskania nowych skilli.

Wymagania: Twórcy gry Mass Effect: Legendary Edition ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Mass Effect: Legendary Edition (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?