Frostpunk: Ostatnia Jesień (PC) - okladka

Frostpunk: Ostatnia Jesień (PC)

Premiera:
21 stycznia 2020
Premiera PL:
21 stycznia 2020
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Frostpunk: Ostatnia Jesień (PC)
Materdea @ 11:23 24.12.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Frostpunk: Ostatnia Jesień to fabularne rozszerzenie dedykowane wydanej w 2018 roku polskiej strategii czasu rzeczywistego Frostpunk.

W Ostatniej Jesieni zmienia się całe tło fabularne oraz klimat. Dodatek rzuca światło na wydarzenia rozgrywające się przed atakiem zimy. W DLC jesteśmy świadkami tytułowej ostatniej jesieni - ostatniej próby, którą podejmuje cywilizacja, by nie przegrać walki z naturą.

Rozgrywka w dodatku Ostatnia Jesień kieruje się tymi samymi regułami, które mogliśmy sprawdzić w podstawowej wersji gry. Kierujemy budową generatora mającego ocalić wysłaną na zbadanie nadchodzącego kataklizmu ekspedycji. W trakcie gry mróz dopiero stopniowo doprowadza Imperium Brytyjskie na skraj upadku. W ramach Ostatniej Jesieni otrzymujemy nowe budynki, nowe technologie i nowe Księgi Praw, pozwalające na kształtowanie społeczeństwa w grze w dotychczas nieznany sposób.

Wymagania: Twórcy gry Frostpunk: Ostatnia Jesień ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera mocny język
Screeny z Frostpunk: Ostatnia Jesień (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?