Frostpunk sprzedał się w trzech milionach egzemplarzy; potężna wyprzedaż na Steamie

Studio 11 bit ogłosiło sukces Frostpunka - tytuł sprzedał się na PC-tach i konsolach w liczbie trzech milionów egzemplarzy! Z tej okazji uruchomiono na Steamie specjalną wyprzedaż i udostępniono ścieżki dźwiękowe z dodatków do gry - Na krawędzi i Ostatnia Jesień.

@ 21.04.2021, 15:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Frostpunk sprzedał się w trzech milionach egzemplarzy; potężna wyprzedaż na Steamie

Studio 11 bit ma co świętować - właśnie poinformowano, że Frostpunk od czasu swojej premiery w 2018 na komputerach osobistych i 2019 roku na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 sprzedał się w nakładzie trzech milionów egzemplarzy! Rodzimy deweloper świętuje ten kamień milowy swojej gry potężną wyprzedażą własnego katalogu na Steamie.

Frostpunk to kolejna udana produkcja 11 bit studios; następny hit po This War of Mine, który może pochwalić się m.in. 91% pozytywnymi recenzjami na Steamie - jak wynika z jubileuszowej infografiki. Trzy miliony sprzedanych sztuk gry niezależnego producenta to nie w kij dmuchał, mówiąc kolokwialnie, zatem polskie studio uruchomiło promocję trzech pakietów tytułów z własnego portoflio.

Każdy z nich różni się ceną i zawartością. Kupując najbogatszy, za 134 złote, dostajemy wszystkie produkcje 11 bit, włączając to dodatki do każdej z nich! Poza nim są jeszcze bundle kosztujące odpowiednio 36 i 77 złotych. Znajdziecie je pod poniższym linkiem.

Trzecią częścią świętowania sukcesu Frostpunka jest z kolei udostępnienie na YouTubie i popularnych serwisach streamingowych ścieżek dźwiękowych z dodatków doń - Na krawędzi i Ostatnia jesień. Zapowiedziano też, że niebawem powstanie specjalne wydanie soundtracku na płycie winylowej; zamówienia można składać za pośrednictwem tego sklepu.

Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować ekipie 11 bit i życzyć dalszych sukcesów!


Sprawdź także:
Frostpunk

Frostpunk

Premiera: 24 kwietnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Frostpunk to produkcja z gatunku survivalu, przygotowana przez warszawskie studio 11 bit studios. Rodzimi deweloperzy znani są dzięki takim grom jak Anomaly: Warzone Eart...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?