Twórcy Frostpunk planują dwa dodatki

Frostpunk otrzymało też przepustkę sezonową.

@ 28.08.2019, 12:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma 11 bit Studios planuje jeszcze przez długi czas wspierać swoje ostatnie dzieło, Frostpunk. Właśnie dowiedzieliśmy się, że deweloper przygotował przepustkę sezonową, która otworzy graczom dostęp do dwóch planowanych dodatków.

Przepustka sezonowa kosztuje $25, czyli mniej więcej 98 zł. Jeśli zdecydujecie się na jej zakup, otrzymacie natychmiastowy dostęp do nowego trybu zabawy, zwanego The Rifts, a także dwóch rozszerzeń, mających zadebiutować w 2019 oraz 2020 roku. Więcej informacji na poniższym zwiastunie.

The Rifts otrzymacie natychmiast po nabyciu przepustki, a wraz z nowym trybem w grze pojawi się nowa mapa. Dostrzeżecie na niej m.in. nowe struktury, a także wcześniej niedostępne rozwiązania. Chodzi o to, że gracze będą w stanie tworzyć mosty, z pomocą których przekroczą przepaści i wyruszą do nowych obszarów.

Pierwsze z planowanych rozszerzeń nazwane zostało The Last Autumn - stanowi ono swoisty prequel opowieści, a jego premierę zaplanowano na czwarty kwartał bieżącego roku. Jeśli wolicie nabyć je samodzielnie, przygotujcie około $16,99, czyli jakieś 66 zł.

Drugi dodatek zatytułowano Project ‘TVADGYCGJR’. Jego premiera odbędzie się w 2020 roku, a cenę ustalono na $12,99 czyli mniej więcej 51 zł, jeżeli kupicie go osobno, a nie w ramach przepustki sezonowej.


Sprawdź także:

Frostpunk

Premiera: 24 kwietnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Frostpunk to produkcja z gatunku survivalu, przygotowana przez warszawskie studio 11 bit studios. Rodzimi deweloperzy znani są dzięki takim grom jak Anomaly: Warzone Eart...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?