Aven Colony (PC) - okladka

Aven Colony (PC)

Premiera:
25 lipca 2017
Premiera PL:
25 lipca 2017
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Aven Colony (PC)
Kawira @ 12:09 02.03.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Aven Colony to strategia typu city-builder osadzona na obcej planecie - Aven Prime. Za projektem stoi debiutanckie studio Mothership Entertainment.

Rozgrywka odbywa się w niegościnnym środowisku, w którym należy dbać o własne zapasy tlenu oraz bezpieczeństwo. Kolonizatorzy posiadają szereg czynników, który oddaje ich zadowolenie. Od podstawowych potrzeb typu wcześniej wspomnianego tlenu czy pożywienia, po stały dostęp do opieki medycznej oraz rozrywki. Zarządzania nie ułatwia niegościnność planety. Nie brakuje sztormów elektrycznych, epidemii chorób, a nawet ataków groźnej fauny - przede wszystkim wielkich czerwi do złudzenia przypominających te z Dune Franka Herberta.

Oprócz standardowych rozwiązań, znanych z innych gier tego typu, w Aven Colony należy dbać również o polityczną scenę nowej osady. Gracze mają możliwość wydawania dekretów oraz regularnie muszą wygrywać kolejne wybory na głowę kolonii. Zabawę można prowadzić w trybie kampanii lub sandboxu.

Screeny z Aven Colony (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?