Assassin's Creed: The Rebel Collection (SWITCH) - okladka

Assassin's Creed: The Rebel Collection (SWITCH)

Premiera:
06 grudnia 2019
Premiera PL:
06 grudnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Assassin's Creed: The Rebel Collection (SWITCH)
Dirian @ 10:20 24.11.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Assassin's Creed: The Rebel Collection to pakiet dwóch gier od firmy Ubisoft, przeznaczony dla Nintendo Switch.

W skład zestawu wchodzą gry Assassin's Creed IV: Black Flag oraz Assassin's Creed: Rogue. Obie pozycje zostały przeniesione na Switcha - dokonano optymalizacji, wprowadzono obsługę ekranu dotykowego, przemodelowano interfejs oraz wprowadzono wsparcie dla wibracji HD Rumble. Nowością jest też możliwość celowania przy wykorzystaniu wbudowanych w konsolkę żyroskopów (nie dotyczy wersji Lite).

Assassin's Creed IV: Black Flag to kolejna odsłona serii gier akcji, opowiadających o bractwie asasynów. Poprzednia odsłona zamknęła historię Desmonda. "Czwórka" przedstawia losy zupełnie nowych bohaterów, mających jednak pokrewieństwa z postaciami znanymi już wcześniej.

Akcja Assassin's Creed IV: Black Flag rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z poprzedniczki. Gracz ma okazję wcielić się w Edwarda Kenway'a, ojca Haythama Kenway'a. Jest on zarówno piratem, jak i członkiem bractwa. Pływając po karaibskich morzach walczy z przeciwnikami swego państwa, jak również z templariuszami.

Assassin's Creed: Rogue to kolejna odsłona słynnej serii przygodowych gier akcji od firmy Ubisoft. Tym razem za produkcję nieco pobocznej odsłony odpowiada oddział w Sofii.

Akcja Rogue rozgrywa się w drugiej połowie XVIII wieku w trakcie tzw. Wojny Siedmioletniej (1756-1763). Scenariusz wypełnia lukę pomiędzy Assassin's Creed III i Assassin's Creed IV: Black Flag. Gracze wcielają się w postać asasyna o imieniu Shay Patrick Cormac, który rozczarowany postawą pozostałych braci oraz samego bractwa postanawia przejść na drugą stronę barykady i zostać templariuszem.

PEGI: Od 18 lat
Screeny z Assassin's Creed: The Rebel Collection (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?