Metro: Redux (SWITCH) - okladka

Metro: Redux (SWITCH)

Premiera:
28 lutego 2020
Premiera PL:
28 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:Świetna ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Metro: Redux (SWITCH)
Materdea @ 16:27 19.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 22h 14min

+ czaswięcej

Metro: Redux to zbiorcze wydanie serii Metro od ukraińskiego studia 4A Games. W jej skład wchodzą Metro 2033 oraz sequel, Metro: Last Light. Edycja ta zawiera dodatkowo niepublikowane wcześniej treści oraz działa w rozdzielczości 1080p oraz posiada poprawione oświetlenie wraz z lepiej wykonanymi teksturami.

Metro 2033 to pierwszoosobowa strzelanka z elementami survival horroru osadzona w Rosji dotkniętej katastrofą wojny atomowej. Ze względu na promieniowanie, społeczeństwo zmuszone jest do egzystowania w - moskiewskim metrze. Metro: Last Light to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 2010 roku FPS-a.

Akcja ma miejsce w po wydarzeniach z poprzedniej gry z tej serii. Artiom musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami - mimo iż rasa Cieni została zniszczona, w odległej części Moskwy dostrzeżono jedną, dziecięcą jednostkę, która przetrwała zagładę. Artiom rusza, by pozbyć się go, jednak sytuacja przybiera nieoczekiwany obrót.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Metro: Redux (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?