The Blind Prophet (PC) - okladka

The Blind Prophet (PC)

Premiera:
05 lutego 2020
Premiera PL:
05 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The Blind Prophet (PC)
Materdea @ 12:58 01.12.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 5h 18min

+ czaswięcej

The Blind Prophet to klasyczna gra przygodowa utrzymana w formule point and click. Dzieło jest autorstwa debiutującego studia Ars Goetia, które swoją nazwą nawiązuje do klimatu oraz tematyki swojej pierwszej gry (ars goetia czyli sztuka goecji - system magiczny opierający się na przyzywaniu duchów i demonów do realnego świata).

The Blind Prophet pozwala wcielić się nam w jednego z dwunastu apostołów - Bartłomieja. Jego zadaniem jest dbanie o równowagę między dobrem a złem - zarówno na Ziemi jak i w biblijnych niebie oraz piekle. Jedna z miejscowości na Ziemi właśnie, Rotbork, zostało zaatakowane niespotykanymi do tej pory siłami nieczystymi. Ruszamy zatem do tej portowej mieściny, by zbadać sytuację.

The Blind Prophet oferuje rozgrywkę opartą na zasadach klasycznych gier przygodowych point & click. Przemierzamy lokacje z ręcznie rysowanymi i statycznymi, dwuwymiarowymi tłami. Zbieramy interesujące przedmioty, rozmawiania z postaciami niezależnymi i rozwiązujemy zagadki środowiskowe. Tytuł jednocześnie odznacza się bardzo mrocznym klimatem zakrawającym o nurt gore - gra nie szczędzi widoku odcinanych kończyn i lejącej się juchy.

Wymagania: Twórcy gry The Blind Prophet ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z The Blind Prophet (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?