Frostpunk: Ostatnia Jesień już dostępne

Pierwsze konkretniejsze rozszerzenie dla gry Frostpunk jest już w sprzedaży.

@ 22.01.2020, 09:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Studio 11 bit informuje, że najnowszy dodatek dla gry Frostpunk, zatytułowany Ostatnia Jesień, jest już dostępny w sprzedaży na komputerach osobistych. Nabyć możecie go w edycji cyfrowej m.in. za sprawą sklepu GOG.

Ostatnia Jesień to prequel wydarzeń, które obserwowaliśmy w podstawowej wersji Frostpunk, czyli widzimy to, co działo się przed nadejściem niekończącej się i niebywale ostrej zimy. Odpowiadamy tu m.in. za stworzenie kluczowego dla przetrwania ludzi generatora.

"Wszyscy kojarzą Frostpunka ze śniegiem i zimą, więc naszym celem była zmiana tonu gry i podarowanie naszym graczom czegoś nowego. Było to dla nas wyzwaniem, ale w wyniku tego powstał najbardziej złożony i pełen niuansów scenariusz w całym uniwersum Frostpunka” - mówi Kuba Stokalski, główny projektant gry i dodatku Ostatnia Jesień.

Warto w tym momencie wspomnieć, że Ostatnia Jesień jest częścią przepustki sezonowej dla Frostpunk. Daje ona dostęp do trzech rozszerzeń: Szczeliny (już dostępne), Ostatnia Jesień (w sprzedaży od 21 stycznia 2020 roku) oraz nieujawnionego jeszcze projektu TVADGYCGJR, który udostępniony zostanie w 2020 roku.

Żeby było ciekawie, 11 bit studios przygotowało niespodziankę dla muzycznie uzdolnionych fanów gry Frostpunk. Otóż udostępniono zapisy nutowe dwóch utworów ze ścieżki dźwiękowej gry: ‘Main Theme’ oraz ‘The City Must Survive’. Pobierzecie je tutaj.


Sprawdź także:

Frostpunk

Premiera: 24 kwietnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Frostpunk to produkcja z gatunku survivalu, przygotowana przez warszawskie studio 11 bit studios. Rodzimi deweloperzy znani są dzięki takim grom jak Anomaly: Warzone Eart...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?