Bulletstorm: Full Clip Edition (PC) - okladka

Bulletstorm: Full Clip Edition (PC)

Premiera:
07 kwietnia 2017
Premiera PL:
07 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Bulletstorm: Full Clip Edition (PC)
Kawira @ 12:07 04.01.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 4h 48min

+ czaswięcej

Bulletstorm: Full Clip Edition to odświeżona wersja efektownej strzelanki stworzonej przez Polaków z People Can Fly w 2011 roku. Publikacji wersji zremasterowanej nie podejmuje się pierwotny wydawca, Electronic Arts, ale firma Gearbox Software.

W Bulletstorm: Full Clip Edition wcielamy się w postać Graysona Hunta, byłego członka elitarnej jednostki Dead Echo, a obecnie pirata. Pragnąc zemsty na dowódcy, przez którego stał się publicznym wrogiem numer jeden, ląduje on ze swoją ekipą na dzikiej planecie Stygia. Przed Graysonem staje poważny wybór - zemsta lub przetrwanie.

Rozgrywka opiera się na masowej eksterminacji przeciwników. Co ważne, trzeba to robić w jak najlepszym stylu, albowiem jesteśmy oceniani. Za zarobione punkty można następnie zakupić nowy, potężniejszy oręż, pozwalający na jeszcze ciekawsze wykańczanie opozycji. Oprócz kampanii fabularnej, deweloperzy przewidzieli również 30 wyzwań lub 12 kooperacyjnych misji z przyjaciółmi.

W Bulletstorm: Full Clip Edition twórcy poprawili grafikę, przystosowując ją do obecnych standardów, lecz zachowali dawny styl. Ekran zalewa bez przerwy feeria barw oraz wybuchy oddające charakter dynamicznej strzelanki.

PEGI: Od 18 lat
Screeny z Bulletstorm: Full Clip Edition (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:50, 09.10.2021
Na Kinguinie wraz dodatkiem Duke Nukem za 9,96 .Chyba się skuszę . Prymitywna strzelanka ale ich Painkiller mi się podobał.
0 kudosguy_fawkes   @   18:09, 09.10.2021
Bierz, bo warto - tak mnie wkręciło, że przeszedłem chyba 3 razy pod rząd, maksując, co się da. Strzelanie i combosy były niesamowicie satysfakcjonujące, do tego bohaterowie i znakomity czarny charakter kwieciście rzucający mięsem. Ech, chciałbym kiedyś dostać kontynuację…
0 kudosBarbarella.   @   19:45, 09.10.2021
Wzięłam . Szczęśliwy Z tego co się zorientowałam to dodatek umożliwia granie postacią Duka Nukema . z tym że jeżeli będzie możliwość grania dziewczynką to jednak wybiorę laskę. Uśmiech
0 kudosguy_fawkes   @   22:36, 12.10.2021
Obejrzałem kawałek występu Duke’a - kiepski lipsync, mimo wszystko dla mnie średnio tu pasuje, bo Grayson Hunt dostaje sporo po tyłku, zaś Atomowy Książę jest zawsze tym, który spuszcza łomot, a nie odwrotnie. Spoko, że coś takiego powstało, choć sam jestem zwolennikiem vanilli. ;)
1 kudosBarbarella.   @   08:10, 14.07.2022
Aż mi wstyd że mam taki ubaw po pachy. Uwielbiam na przykład robić oponentom z głowy Arbuzy { tak się tu headshoty nazywają } Pewno mi się znudzi ale jest jeszcze dużo innych ciekawych sposobów wyprawiania niemilców na tamten świat.
1 kudosroxa175   @   21:25, 28.07.2022
Mi również podobały się te różne "finishery". Dumny Miałam problem z uzyskaniem tego związanego z tyłkiem przeciwnika, ale po wielu próbach się w końcu udało. Szczęśliwy
0 kudosBarbarella.   @   21:34, 28.07.2022
Co prawda jeszcze dużo "finiszerów" czeka u mnie na zaliczenie ale "tylne wejście " zaliczyłam . Dumny Straszna śmierć. Rozbawiony Pokręcony No i raczej nie wypiję już wszystkich " butelczyn" , dopiero mam 9 a gra już niedługo powinna się kończyć. Przełączyłam się na Duke'a Nukema żeby poznać legendarną poznać no ale to tylko kosmetyczna zmiana ,Duke też lubi wypić. Ech , faceci. Konsternacja
Dodaj Odpowiedź