Observer (PC) - okladka

Observer (PC)

Premiera:
15 sierpnia 2017
Premiera PL:
15 sierpnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (21)Gram (1)Ukończone (6)Kupię (1)

Opis Observer (PC)
Kawira @ 09:52 21.01.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 4h 41min

+ czaswięcej

Observer to tytuł przygodowy z gatunku horrorów, którego akcja utrzymana jest w cyberpunkowym klimacie. Produkcja jest autorstwa polskiego studia Bloober Team, w przeszłości odpowiedzialnego za Layers of Fear.

W Observer gracz wciela się w postać polskiego policjanta, Daniela Lazarskiego. Trafiamy do Krakowa w roku 2084. Historia startuje w momencie, w którym nasz protagonista otrzymuje list od zaginionego przed laty syna, pracującego jako inżynier dla potężnej korporacji Chiron, kontrolującej całkiem spory segment życia obywateli. Ruszamy prowadzić prywatne śledztwo, nierzadko zmuszające nas do oglądania przerażających widoków.

Rozgrywkę w Observer oglądamy z perspektywy pierwszej osoby. Tytuł opiera się na eksploracji otoczenia, poznawaniu kolejnych faktów z życia bohatera oraz jego rodziny, rozmawiania z postaciami niezależnymi i rozwiązywaniu zagadek. Podobnie jak w poprzednim projekcie, zmienia się ono dynamicznie, nierzadko oferując sytuacje dla nas niezrozumiałe - najistotniejszym "ficzerem" jest możliwość włamywania się do umysłów niektórych, ważnych z powodów fabularnych, osób i przemierzanie ich najgorszych koszmarów. Gameplay zmienia się wtedy na survival, kiedy musimy omijać zagrożenia.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Observer (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?