Perception (PS4) - okladka

Perception (PS4)

Premiera:
06 czerwca 2017
Premiera PL:
06 czerwca 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Perception (PS4)
bigboy177 @ 19:22 18.01.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Perception to gra opracowana przez studio The Deep End Games, założone przez deweloperów odpowiedzialnych za serie Dead Space oraz BioShock. Projekt powstał jako tytuł dedykowany wyłącznie konsoli PlayStation 4, a reprezentuje on gatunek horrorów.

Główną bohaterką Perception jest kobieta o imieniu Cassie. Trafia ona do pełnej niebezpieczeństw posępnej posiadłości i nie byłoby w tym niczego niezwykłego, gdyby nie fakt, że jest niewidoma. Utrudnia jej to mocno przemieszczanie się, albowiem musi korzystać z niezwykłego zmysłu słuchu.

Obraz w grze generowany jest za sprawą systemu symulującego echolokację. Cassie chodzi po posiadłości, rytmicznie słuchając uderzeń swojej laski. Dźwięk uderzeń rozchodzi się po pomieszczeniach, a potem wraca do kobiety. Ta natomiast tworzy na jego podstawie obraz.

Niestety stukot laski to zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo. Słyszą go bowiem przeciwnicy, którzy natychmiast wyruszają w kierunku jego źródła, znajdując bezbronną Cassie. W takiej sytuacji kobiecie nie pozostaje nic innego, jak ucieczka i chowanie się.

Rozgrywka w Perception oparta jest przede wszystkim na eksploracji oraz rozwiązywaniu drobnych łamigłówek. Głównym zadaniem protagonistki jest - oczywiście - wydostanie się z posiadłości, co tylko z pozoru zdaje się proste. Im dalej, tym więcej sekretów i problemów wychodzi na jaw.

Gra działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym w pełni trójwymiarową oprawę wizualną.

Screeny z Perception (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?