Aragami (PC) - okladka

Aragami (PC)

Premiera:
04 października 2016
Premiera PL:
04 października 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Aragami (PC)
Dirian @ 15:30 11.10.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 5h 0min

+ czaswięcej

Aragami to skradanka od niezależnego studia Lince Works z Barcelony.

Tytuł wyraźnie nawiązuje do produkcji takich jak Tenchu czy Mark of the Ninja, z których to gier twórcy Aragami czerpali inspirację. W grze wcielamy się w postać tytułowego Aragamiego, nieumarłego zabójcy, który zostaje przywrócony do życia przez Yamiko - tajemniczą dziewczynę, która prosi go o pomoc w wydostaniu się z pilnie strzeżonej twierdzy. 

Rozgrywka w Aragami skupia się głównie na skradaniu i kryciu w mroku, a walka jest ostatecznością. Często likwidujemy za to przeciwników po cichu, zadając im skrytobójcze ciosy. Protagonista posiada ponadto garść nadprzyrodzonych umiejętności, takich jak np. otwieranie czarnych dziur w których ukrywa ciała zabitych wrogów, czy też teleportację na krótkim dystansie. Gra nagradza nas za pozostawanie ukrytym w cieniu, ale jednocześnie trzeba uważać by nie dać się wykryć, bo bezpośrednie starcia - szczególnie z większą grupą przeciwników - z reguły kończą się śmiercią.

Aragami może pochwalić się efektowną kreskówkową oprawą wizualną, która jest przyjemna dla oka i klimatyczna. 

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Aragami (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?