Bulletstorm powróci, choć nie będzie dla wszystkich

Bulletstorm to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych w historii naszej branży. Studio People Can Fly zdecydowało się przywrócić ją do świata żywych, choć niestety nie w takiej postaci, na jaką liczy większość graczy.

@ 02.06.2023, 13:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Bulletstorm powróci, choć nie będzie dla wszystkich

Polska firma People Can Fly zapowiedziała, że nawiązała współpracę ze studiem Incuvo, a jej efektem będzie kolejna gra z serii Bulletstorm. Niestety nie otrzymamy pełnoprawnej kontynuacji, na którą gracze liczą od wielu lat. Deweloperzy przygotowują projekt zatytułowany Bulletstorm VR, czyli przeznaczony dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

W Bulletstorm VR wcielimy się w bohatera zwanego Grayson Hunt, po tym jak awaryjnie wyląduje on na opuszczonej turystycznej planecie. Tam Hunt będzie musiał zapolować na osobę, która go zdradziła, a finalnie odzyskać swoją niegdysiejszą ekipę.

Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, Bulletstorm VR pozwoli nam przełączać się pomiędzy bronią białą oraz palną. Będziemy też korzystać z systemu Skillshot, który premiował będzie bardziej wyrafinowane sposoby eliminowania napotkanych przeciwników.

Bulletstorm VR dostępne powinno być w 2023 roku, a zagramy w nie na PC, PlayStation VR 2 oraz Quest. Poniżej rzucić okiem możecie na pierwszy zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:14, 02.06.2023
Czyli coś jak Alyx, bez gogli nie pogram? Jakoś nie żałuję. Przy Bulletstormie świetnie się bawiłam ale do ewentualnej kontynuacji mnie nie cięgnie. Formuła rozpierduchy fajna ale łatwo może się przejeść.
0 kudosguy_fawkes   @   09:09, 03.06.2023
To raczej nie kontynuacja, w którą kiedyś liczę zagrać, a jedynka przystosowana do VR. Swoją drogą gameplay Bulletstorma jest tak mięsisty, dynamiczny, a przede wszystkim oparty na stylowych combosach, że w sumie bardzo dobrze pasuje pod wirtualną rzeczywistość.
0 kudosIgI123   @   17:35, 05.06.2023
Mój błysk w oku po przeczytaniu tytułu newsa, moje rozczarowanie po przeczytaniu treści... Ale w pewnym stopniu robi to nadzieję, skoro wciąż pamiętają o tej marce to może kiedyś dwójeczka się pojawi.