Bulletstorm 2 powstanie, jak deweloperzy poszerzą grono jego odbiorców

Studio People Can Fly bardzo chętnie opracowałoby Bulletstorm 2. Musi być ono jednak popularniejsze od jedynki.

@ 06.07.2019, 09:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Bulletstorm 2 powstanie, jak deweloperzy poszerzą grono jego odbiorców

Bulletstorm było jednym z najlepszych shooterów ostatnich lat. Przedsięwzięcie nie sprzedało się jednak odpowiednio dobrze, a w rezultacie do tej pory nie otrzymaliśmy kontynuacji. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy chętnie by ją opracowali.

Zanim People Can Fly przysiądzie do opracowania Bulletstorm 2, musi mieć pewność, że będzie się ono zdecydowanie lepiej rozchodzić. Podkreślił to szef studia, Sebastian Wojciechowski. Firma chce, aby seria otrzymała drugą szansę, drugie życie.

"Nadal nie wiemy, co to znaczy, ale to oczywiście nasza marka - jesteśmy jej właścicielami - jest ona znana i ma fanów, chcielibyśmy coś z tym zrobić", powiedział Wojciechowski. Po czym podkreślił, że jego forma stara się zrobić coś, co ponownie rozbudzi zainteresowanie graczy cyklem.

"Musimy myśleć o tym, jak poszerzyć liczbę odbiorców, aby była większa od tej dedykowanej Bulletstorm. To jest coś, nad czym musimy pracować, idąc do przodu - jeśli postanowimy kiedykolwiek wrócić, oczywiście".

W tym momencie People Can Fly dłubie przy grze zatytułowanej Outriders. Powstaje ona we współpracy ze Square Enix, a jej premierę zaplanowano na lato 2020 roku.


Sprawdź także:
Bulletstorm

Bulletstorm

Premiera: 22 lutego 2011
PC, PS3, XBOX 360

Bulletstorm to produkcja rodzimego studia People Can Fly, mającego na swoim koncie m.in. pierwszą część Painkillera. Za wydanie gry odpowiedzialne jest Electronic Arts. P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:45, 07.07.2019
Tą drugą szansą na życie było chyba wydanie odświeżonej wersji.
0 kudosdabi132   @   14:22, 07.07.2019
Przecież jedynka była świetna. Ja nie wiem, co oni chcą zmieniać żeby przyciągnąć do gry więcej osób. Wsadzić tryb Battle Royale do produkcji?
0 kudosMicMus123456789   @   16:01, 07.07.2019
Singiel był świetny, ale multi to była porażka. Mimo wszystko dziś w grze musi być "standardowy" multi jak i tryby gry. W jedynce ta arena zupełnie się nie sprawdzała.