WWE 2K17 (PS4) - okladka

WWE 2K17 (PS4)

Premiera:
11 października 2016
Premiera PL:
14 października 2016
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Sportowe
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis WWE 2K17 (PS4)
LuKaS77PL @ 10:05 06.11.2016
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

WWE 2K17 jest kolejną odsłoną serii sportowych bijatyk opartych na licencji największej organizacji wrestlingu na świecie, czyli World Wrestling Ententaiment (WWE). Za produkcję odpowiada studio Yuke's, które przygotowało tytuł we współpracy z ekipą Visual Concepts

Gra pozwala toczyć pojedynki w ramach kilku rozbudowanych trybów rozgrywki. Wybierając spośród około 140 zawodników (w tym kilkudziesięciu przedstawicielek płci pięknej) gracz ma możliwość zmagania się w zwykłych walkach, jak i w ich bardziej urozmaiconych formach, z wykorzystaniem drabin, stołów czy innych narzędzi do robienia krzywdy. Co więcej, w tegorocznej edycji pojawiła się również opcja walki za kulisami. Dzięki jeszcze lepiej rozwiniętej mechanice względem poprzedniej odsłony, rozgrywka wymaga kreatywności oraz rozsądnego zarządzania slotami odpowiedzialnymi za ilość wykonywanych kontr. Twórcy postarali się o odwzorowanie większości gwiazd związanych z tą dyscypliną, takich jak Brock Lesnar, The Undertaker, Seamus, Big Show, Sasha Banks oraz wielu innych.

WWE 2k17 może pochwalić się dużą ilość nowych animacji, dzięki czemu liczni zawodnicy dysponują swoimi charakterystycznymi akcjami, zachowaniem czy też wejściami na arenę, zbliżonymi do swych żywych odpowiedników. Atmosfera gal WWE została odtworzona z dbałością o klimat wielkiego show, a publiczność żywo reaguje na przebieg zmagań wrestlerów. 

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z WWE 2K17 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?