Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4) - okladka

Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4)

Premiera:
07 kwietnia 2017
Premiera PL:
07 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4)
Kawira @ 12:07 04.01.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 4h 48min

+ czaswięcej

Bulletstorm: Full Clip Edition to odświeżona wersja efektownej strzelanki stworzonej przez Polaków z People Can Fly w 2011 roku. Publikacji wersji zremasterowanej nie podejmuje się pierwotny wydawca, Electronic Arts, ale firma Gearbox Software.

W Bulletstorm: Full Clip Edition wcielamy się w postać Graysona Hunta, byłego członka elitarnej jednostki Dead Echo, a obecnie pirata. Pragnąc zemsty na dowódcy, przez którego stał się publicznym wrogiem numer jeden, ląduje on ze swoją ekipą na dzikiej planecie Stygia. Przed Graysonem staje poważny wybór - zemsta lub przetrwanie.

Rozgrywka opiera się na masowej eksterminacji przeciwników. Co ważne, trzeba to robić w jak najlepszym stylu, albowiem jesteśmy oceniani. Za zarobione punkty można następnie zakupić nowy, potężniejszy oręż, pozwalający na jeszcze ciekawsze wykańczanie opozycji. Oprócz kampanii fabularnej, deweloperzy przewidzieli również 30 wyzwań lub 12 kooperacyjnych misji z przyjaciółmi.

W Bulletstorm: Full Clip Edition twórcy poprawili grafikę, przystosowując ją do obecnych standardów, lecz zachowali dawny styl. Ekran zalewa bez przerwy feeria barw oraz wybuchy oddające charakter dynamicznej strzelanki.

Screeny z Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?