Everspace (PC) - okladka

Everspace (PC)

Premiera:
26 maja 2017
Premiera PL:
26 maja 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Everspace (PC)
Kawira @ 10:22 21.01.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 19h 0min

+ czaswięcej

Everspace to gra akcji rozgrywająca się w przestrzeni kosmicznej, łącząca w sobie elementy gatunku zwanego roguelike. Za projektem stoi niezależne studio ROCKFISH Games.

Gracz zasiada za sterami statku kosmicznego i eksploruje kolejne systemy słoneczne, próbując nauczyć się czegoś o własnej egzystencji. Przestrzeń kosmiczna nie należy jednak do przyjaznych miejsc, więc bardzo często będzie trzeba stanąć do walki z różnej maści przeciwnikami. Otwarte starcia nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem, zatem improwizacja oraz niekonwencjonalne myślenie są nie tylko atutem, lecz także koniecznością.

Jak na roguelike przystało, Everspace charakteryzuje się wysokim poziomem trudności, a ponadto w trybie "hardcore mode" pierwsza śmierć staje się ostatnią. Do wyboru oddano 3 maszyny, które można ulepszać, zdobywając na swej drodze nowe przepisy oraz surowce na bardziej śmiercionośne wyposażenie. Pragnący większej immersji mogą podłączyć Oculus Rift bądź HTC Vive.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Everspace (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?