Ghost of Tsushima

ObserwujMam (11)Gram (5)Ukończone (8)Kupię (7)

Serce Jito - wiki Ghost of Tsushima


Zadanie Serce Jito pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz misję Nadciągająca burza. Aby rozpocząć jego realizację, musisz porozmawiać z Juną przebywającą w świątyni Jogaku. Po konwersacji podążaj za dziewczyną, wsiądź na konia i udaj się do Zamku Shimura. Musisz wejść do niego od północnej strony. Wystarczy, że się zbliżysz, a obejrzysz przerywnik. Gdy zapadnie zmrok, wkradnij się do zamku przy pomocy skały nieopodal wodospadu.

Za murem brnij powoli i po cichu do zamku, nie zabijaj nikogo. Śmigaj w stronę zamku, a potem wskocz do wody i podpłyń pod most. Wyjdź tam na skały, a potem z kłody przeskocz za pomocą haka do kolejnego obszaru. Skradaj się nadal i wspinaj po skałach, aż dojdziesz do budynku nieopodal zamku. Wskocz do niego i poczekaj aż odejdzie strażnik, następnie znów zmierzaj w kierunku zamku – trzymaj się prawej strony.

Przy bramie poczekaj aż odejdą strażnicy, a następnie ruszaj przed siebie. Schowaj się w trawie po lewej, a za sprawą rusztowania wejdź do zamku. W środku ukryj się i poczekaj. Gdy odejdzie strażnik stojący przy drabinie, wejdź do góry. Potem wyskocz przez okno z prawej i przejdź po daszku, aż znajdziesz kolejne okno. Wejdź do niego i szybko skorzystaj z drabiny.

Na górze idź do przodu i wyskocz na zewnątrz przez okno z jakąś szmatą wiszącą w dół. Przejdź po dachu, aż znajdziesz drabinę. Wejdź po niej do góry, aż do wieży obserwacyjnej. W środku będzie drabina. Zejdź nią niżej, a potem jeszcze piętro niżej, by znaleźć się w komnacie Shimury. Zostaw w niej list, co zainicjuje przerywnik.

Zakończy on niniejsze zadanie. W Twoim dzienniku pojawi się natomiast kolejne: Wiecznie błękitne niebo.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1657 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?