Far Cry Primal

ObserwujMam (48)Gram (12)Ukończone (24)Kupię (18)

Jaskina Takkara - jak ją rozbudowywać - wiki Far Cry Primal


Jaskinia Takkara to swego rodzaju baza wypadowa dla głównego bohatera. To w niej zaczynamy rozgrywkę właściwą i to do niej będziemy regularnie powracać, aby popychać do przodu wątek fabularny. Co istotne, jaskinia nie jest jedynie ozdobą, spełnia ona istotną rolę w grze.

Przede wszystkim, to właśnie w jaskini gromadzą się ludzie z plemienia Łindża. W miarę jak pozyskujemy kolejnych współbratymców, populacja mieszkańców będzie rosnąć. Wreszcie też zacznie brakować dla nich miejsca, a wówczas konieczne stanie się budowanie Chat, m.in. dla szamana Tensaja oraz dziewczyny, którą spotykamy zaraz na początku przygody, poszukiwaczki o imieniu Saila.

Każdy element naszej osady można do pewnego stopnia usprawniać, co przekłada się na lepsze uzbrojenie, wcześniej niedostępne umiejętności oraz szersze grono potencjalnych pomocników, gdy dochodzi do ataku ze strony jednego z dwóch przeciwnych nam plemion.

Do jaskini wpadasz też w momencie gdy chcesz przyspieszyć przebieg czasu. Na tutejszym legowisku możesz zdrzemnąć się do momentu nastania świtu albo zmroku. W głębi jaskini są również ołtarze, z pomocą których możesz sprawdzić swoje postępy w grze.

Jaskini nie dasz rady rozbudowywać samodzielnie. Aby to robić musisz podchodzić do specjalnie przygotowanych miejscówek, pojawiających się w ramach zadań głównych lub pobocznych. W tychże miejscach możesz postawić określone przez dewelopera struktury. Każda wymaga  określonych surowców, jak również populacji.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1462 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?