Far Cry Primal (PC) - okladka

Far Cry Primal (PC)

Premiera:
01 marca 2016
Premiera PL:
03 marca 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (58)Gram (15)Ukończone (27)Kupię (18)

Opis Far Cry Primal (PC)
Sadi @ 15:22 06.10.2015
"Sadi"
Codziennie gram w RPG: Zaparzyć kawę (+10 do energii) czy herbatę (+10 do relaksu)?

Śr. długość gry: 16h 39min

+ czaswięcej

Far Cry Primal to kolejne dzieło firmy Ubisoft, reprezentujące popularny cykl, choć tym razem utrzymane w zupełnie nowych dla niego klimatach.

Akcja została bowiem cofnięta w czasy prehistoryczne, gdzie łuki i prymitywna broń biała grają pierwsze skrzypce. Gracze wcielą się w Takkara, doświadczonego myśliwego, który jako jedyny członek wyprawy łowieckiej przeżył starcie z groźną zwierzyną.

To, co wyróżnia Far Cry Primal od poprzednich odsłon, to nie tylko nietypowe realia, lecz możliwość rozwoju całego plemienia. Gracze muszą stanąć na czele swojego ludu, by wzmocnić go i zaprowadzić na szczyt. Zadanie nie jest łatwe, a na naszej drodze pojawi się wielu bezwzględnych przeciwników. Na szczęście, w epoce kamienia łupanego odnajdziemy również paru sprzymierzeńców, gotowych wspomóc nas w naszej roli.

Poza interesującą fabułą, Far Cry Primal oferuje świetną oprawę wizualną, ogromny świat oraz niezwykle emocjonujące starcia z prehistoryczną zwierzyną.

Far Cry Primal działa na zaawansowanym silniku graficznym, znanym z poprzedniej odsłony serii. Narzędzie generuje solidną oprawę wizualną, a wymagania sprzętowe w przypadku wersji PC nie są szczególnie wygórowane.

Wymagania: Twórcy gry Far Cry Primal ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
PEGI: Od 18 latZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Far Cry Primal (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:14, 10.04.2016
No i Primal ukończony przyznam, że zabawa grze była przednia Szczęśliwy Oczywiście misje poboczne do bólu się powtarzają, ale za to wątek główny był wciągający, a postacie poboczne nad wyraz ciekawe, aż dziwne, że Ubi udało się wykreować tak barwne postacie. Okazuje się też, że latanie z prymitywnymi broniami też może sprawiać satysfakcję, a też sporo jest opcji ulepszania, trzeba dużo się nazbierać Dumny Mnie osobiście udało się wymaksować wszystko co było w grze. Zakończenie z lekka sugeruje powstanie dwójki jeśli można tak powiedzieć, a przynajmniej ja tak to odebrałem.
0 kudosQuinto   @   14:00, 15.04.2016
Dla mnie ta gra to jednak rozczarowanie. Nie tego spodziewałem się po Far Cry. Były ciekawe elementy, ale raczej nic specjalnego...