Far Cry Primal

ObserwujMam (48)Gram (12)Ukończone (24)Kupię (18)

Misje Jaskini - wiki Far Cry Primal


Jaskinia Łkających Korzeni:

Jaskinia łkających korzeni to pierwsze zadanie z serii Misji jaskini. Celem grającego jest odnaleźć wejście, a następnie wyjście z jaskini. W tym przypadku nie jest to jakoś szczególnie skomplikowane. Trzeba jedynie pamiętać o tym, aby, wkraczając do jaskini, posiadać hak. To dzięki niemu bowiem docierasz w miejsca, normalnie niedostępne.


Grota Krwawych Szponów

Twoim celem, podobnie jak powyżej, jest po prostu ucieczka z jaskini. Najpierw znaleźć musisz jednak wejście do niej. Znajduje się ono na jednej ze ścian klifów w północnej części Oros. Dostajesz się do niej z wykorzystaniem haku. W środku czeka na ciebie sporo niebezpieczeństw, głównie w postaci krążących wszędzie dookoła drapieżników, od których jaskinia wzięła swoją nazwę. Poniżej widnieje droga prowadząca do wyjścia z jaskini.


Jaskinia Topielców

Twoim celem jest po prostu ucieczka z jaskini. Największym wyzwaniem jest dotarcie do wejścia, albowiem jaskinia znajduje się wysoko w górach północnego Oros, a następnie przebrnięcie przez nią. Jaskinia jest bowiem zalana, często trzeba w związku z tym nurkować, celem znalezienia przejścia dalej. Największym niebezpieczeństwem są grupy Udam oraz krokodyle, czyhające na każdy błąd grającego. Nie wiesz jak wyjść z jaskini? Poniżej prezentujemy drogę.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1314 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?