Far Cry Primal (Xbox One) - okladka

Far Cry Primal (Xbox One)

Premiera:
23 lutego 2016
Premiera PL:
25 lutego 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Far Cry Primal (Xbox One)
Sadi @ 17:13 06.10.2015
"Sadi"
Codziennie gram w RPG: Zaparzyć kawę (+10 do energii) czy herbatę (+10 do relaksu)?

Śr. długość gry: 16h 15min

+ czaswięcej

Far Cry Primal to kolejne dzieło firmy Ubisoft, reprezentujące popularny cykl, choć tym razem utrzymane w zupełnie nowych dla niego klimatach.

Akcja została bowiem cofnięta w czasy prehistoryczne, gdzie łuki i prymitywna broń biała grają pierwsze skrzypce. Gracze wcielą się w Takkara, doświadczonego myśliwego, który jako jedyny członek wyprawy łowieckiej przeżył starcie z groźną zwierzyną.

To, co wyróżnia Far Cry Primal od poprzednich odsłon, to nie tylko nietypowe realia, lecz możliwość rozwoju całego plemienia. Gracze muszą stanąć na czele swojego ludu, by wzmocnić go i zaprowadzić na szczyt. Zadanie nie jest łatwe, a na naszej drodze pojawi się wielu bezwzględnych przeciwników. Na szczęście, w epoce kamienia łupanego odnajdziemy również paru sprzymierzeńców, gotowych wspomóc nas w naszej roli.

Poza interesującą fabułą, Far Cry Primal oferuje świetną oprawę wizualną, ogromny świat oraz niezwykle emocjonujące starcia z prehistoryczną zwierzyną.

Screeny z Far Cry Primal (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?