Far Cry Primal (PC)

ObserwujMam (49)Gram (12)Ukończone (25)Kupię (18)

Lista problemów z Far Cry Primal (PC)

Masz jakiś problem z grą Far Cry Primal i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

kubaszak1223   @   11:37, 31.05.2020

Skrót problemu: problem z save'ami

co jakiś czas w rozgrywce gdy np. zdobywam stos, rozpoczyna się autozapis głowny, lecz gdy chce później zapisać grę pod ESC. mam tylko "zapisz i wyjdź". gdy klikam "zapisz i wyjdź" wyskakuje mi komunikat "nie można wykonać zapisu, podczas trwania autozapisu głównego". proszę o pomoc bo nie mogę przejść gry.

czytaj odpowiedzi (0)
ExploreR212   @   17:49, 23.05.2020

Rozdział:   Misja u szamana
Poziom:   2
Misja:   "władca zwierząt"

Skrót problemu: Far Cry Primal misja "władca zwierząt"

Jestem na drugiej misji u szamana w której muszę oswoić wilka, i kiedy wysyłam go żeby zabił dwóch ludzi przy rzece po czym wyskakuje komunikat o niepowodzeniu misji. Próbowałem 100 razy i za każdym razem ten sam komunikat, nagrody za misję dostaję ale stoję w fabule. Proszę o pomoc.

czytaj odpowiedzi (0)
HerosRychu   @   13:43, 04.12.2019

Rozdział:   wszystkie
Poziom:   każdy
Misja:   wszystkie

Skrót problemu: nie mogę zapisać gry

nie mogę zapisać stanu gry mam przycisk zapisz i wyjdź , zapisz , wczytaj grę ale jak zapisuje i na następny dzień chciałem zagrać to nie było mojego zapisu a doszłem dosyć daleko więc prosiłbym o pomoc

czytaj odpowiedzi (0)
Maksnkozi   @   13:08, 28.09.2019

Skrót problemu: W menu nie da się nic kliknąć

Witam mam problem zainstalowałem farcry primal z platformy uplay odpalam grę i w menu nie da się nic kliknąć co mam zrobić pomocy

czytaj odpowiedzi (0)
Kacperl97   @   21:49, 13.12.2018

Skrót problemu: problem z pierwsza misja u szamana

pomimo prawidlowego wykonania misji wyskakuje komunikat o niepowodzeniu

czytaj odpowiedzi (0)
kinka888   @   21:59, 31.07.2017

Misja:   Władca zwierząt

Skrót problemu: Nie mogę zarzucać przynęty

Witam,
jestem niemalże na początku fabuły w grze Far Cry Primal i obecnie stoję w miejscu nie mogąc za wiele zrobić przez to, że w żaden sposób nie mogę wyrzucić zrobionej przez siebie przynęty w celu poskromienia wilka w misji o władcy zwierząt. Klikam przypisany do przynęty klawisz i nic się nie dzieje, zmieniałam kilkukrotnie ten klawisz na inny i dalej brak reakcji. Klikałam każdy przycisk na klawiaturze i nic. Przez to nie mogę iść dalej z fabułą, co robić ?czy ktoś spotkał się z takim problemem? Robiłam wszystko co w poradniku : http://www.miastogier.pl/wiki,strona-2479,wladca_zwierzat_szaman_tensai.html . Co robić?

czytaj odpowiedzi (0)
marok908   @   08:51, 23.07.2017

Misja:   władca zwierząt

Skrót problemu: Far cry primal misja władca zwierząt


witam mam taki problem że gdy normalnie grałem i już z kończyłem tą misje to mi pisało nieudane a robiłem dobrze bo patrzyłem poradnik i teraz wogule nie mam żadnych misji i nie moge zapisac gry pliss pomocy!

czytaj odpowiedzi (1)
Drag0Nus   @   15:16, 15.04.2017

Skrót problemu: FarCry Prima problem z działaniem przycisku interakcji.

Witam tak jak w tytule już na samym początku gry nie działa mi klawisz interakcji oraz nie pojawia się komunikat aby wcisnąć klawisz w grze. Gra jest oryginalna wszystkie inne klawisze działają prawidłowo zmieniałem w ustawieniach na inne literki ale nic to nie daje, gra była kilku krotnie reinstalowana, wszystkie sterowniki aktualne. Proszę was bardzo o pomoc.

czytaj odpowiedzi (4)
uriel34   @   10:25, 25.03.2016

Skrót problemu: Gra się wyłącza na północy

Mam problem w tej grze taki: jak idę na północ i z kimś walczę to nagle mi się wyłącza gra.
Proszę pomóżcie

czytaj odpowiedzi (0)
krystek1910   @   08:43, 07.03.2016

Poziom:   niezależnie od poziomu
Misja:   niezależnie od misji

Skrót problemu: gra wyłącza się gdy wchodzą filmiki

Witam mam problem z tą grą ponieważ ilekroć wchodzą jakieś filmiki czy to po zabiciu mamuta czy po zebraniu zielonych liści gra wychodzi mi do pulpitu i zawiesza działanie kompa mogę tylko ją zamknąć. Poza tym na średnich detalach grafiki działa płynnie i wszystko super wygląda i nie mam innych problemów podczas samej gry.

czytaj odpowiedzi (0)