The Lord of the Rings: Return to Moria otrzymało nowy zwiastun

The Lord of the Rings: Return to Moria dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji. Na nowym zwiastunie możecie ujrzeć pierwsze ujęcia z rozgrywki.

@ 09.06.2023, 15:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Lord of the Rings: Return to Moria otrzymało nowy zwiastun

Twórcy i wydawca The Lord of the Rings: Return to Moria opublikowali nowy zwiastun swojego przedsięwzięcia, czyli gry z gatunku survival, nastawionej na tryb współpracy oraz crafting. Wiele aspektów projektu nadal jest jeszcze niejasnych, ale z udostępnionych informacji wynika, że jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku, a grać będziemy na PC oraz konsolach obecnej generacji.

Zwiastun The Lord of the Rings: Return to Moria pokazuje to, czego gracze mogą spodziewać się podczas zabawy. Widzimy m.in. krasnoludów kopiących w Kopalniach Morii, jakieś pojedynki z napotkanymi przeciwnikami, gromadzenie surowców itd. Do tego dojść ma jeszcze m.in. zarządzanie tymiż surowcami, a także stawianie struktur. Będą one potrzebne do tego, by tworzyć coraz potężniejsze wyposażenie i walczyć z przeciwnikami.

The Lord of the Rings: Return to Moria na razie nie ma konkretnej daty premiery, ale poniżej możecie obejrzeć zwiastun, o którym mowa w wiadomości. Zerknijcie koniecznie i dajcie znać co myślicie o nadchodzącej produkcji. Po kiepskim Gollumie, przydałoby się coś solidnego, prawda?


Sprawdź także:
The Lord of the Rings: Return to Moria

The Lord of the Rings: Return to Moria

Premiera: 27 października 2023
PC, PS5, XBOX X/S

The Lord of the Rings: Return to Moria to survivalowa gra przygodowa tworzona przez amerykańskie studio Free Range Games. Produkcja jest oparta o popularną trylogię od J....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:26, 09.06.2023
Trudno cos powiedzieć poza tym że po Gollumie znowu kurduple w świecie Lords Of The Rings. Golluma usuwam z listy życzeń ale z tą Morią to nie wiem czy będę chciała. Ja chcę być piękną elficą a nie krasnoludkiem.
0 kudosthiefi   @   21:05, 09.06.2023
Idą na ilość zamiast w jakość jak ten Hogwart z Harrego Portiera.
0 kudosMicMus123456789   @   22:14, 09.06.2023
Sam pomysł mi się podoba, ale mam nadzieję, że popracują nad grafiką, bo w innym przypadku to czysta profanacja. I jestem w szoku, że ktokolwiek pozwala by tak szargano zasłużoną markę jak i całe uniwersum.