Znamy datę premiery Lord of the Rings: Return to Moria na PlayStation 5

Lord of the Rings: Return to Moria na PlayStation 5 pojawi się w sprzedaży na początku grudnia.

@ 29.11.2023, 13:29
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5

Znamy datę premiery Lord of the Rings: Return to Moria na PlayStation 5

Lord of the Rings: Return to Moria zostanie oficjalnie wydane na konsolach PlayStation 5 we wtorek, 5 grudnia 2023 roku. Tytuł został opublikowany na komputerach osobistych za pośrednictwem Epic Games Store 24 października 2023 i od tego czasu zebrał bardzo pozytywne opinie.

Pierwotnym planem twórców było upublicznienie wersji na PlayStation 5 wraz z wersją na PC, jednak premierę przesunięto na grudzień, ponieważ programiści chcieli poświęcić więcej czasu na ulepszenie różnych aspektów i zoptymalizowanie gry pod kątem platformy Sony. Poinformowano o tym w oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnym koncie produkcji na Twitterze.

Lord of the Rings: Return to Moria pojawi się również na Xboksach Series X|S. Premiera na konsolach Microsoftu została jednak opóźniona i nie wiemy o jak dużo. Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, poza tym, że strona internetowa gry wspomina o początku 2024 roku.

Naszym zadaniem w grze jest stworzenie mocnej zbroi oraz oręża, aby następnie stawić czoła wrogom, którzy czają się w niezbadanych głębinach kopalni oraz w górach. Można tworzyć drużyny w trybie współpracy online, aby przetrwać i pokonać gobliny, orki i inne istoty żyjące poniżej. W miarę jak będziemy stawiali czoła coraz większym wyzwaniom, będziemy także rozwijać się jako zespół oraz zdobywać więcej i więcej surowców.


Sprawdź także:
The Lord of the Rings: Return to Moria

The Lord of the Rings: Return to Moria

Premiera: 27 października 2023
PC, PS5, XBOX X/S

The Lord of the Rings: Return to Moria to survivalowa gra przygodowa tworzona przez amerykańskie studio Free Range Games. Produkcja jest oparta o popularną trylogię od J....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:03, 29.11.2023
Miałem w planach zakup wersji na PS5, ale w ostatniej chwili okazało się, że gra nie ma napisów PL więc zrezygnowałem z zakupu, a szkoda.
0 kudosBarbarella.   @   15:26, 29.11.2023
O żesz. Chciałam sprawdzić co z tą wersją językową ale na Epicu strona z grą się nie wyświetla a na Kinguinie sklepie z kluczami pisze że produkt niedostępny. Co, nie nadążają z produkcją cyfrowych egzemplarzy? Zdziwiony
No ale w opisie na Kinguinie nie ma języka polskiego. Kicha. Smutny