Street Fighter 6 - zapowiedziano otwarte testy beta

Testy beta Street Fighter 6 wystartują niebawem, a zorganizowane zostaną na 3 z 4 platform docelowych gry.

@ 09.05.2023, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Street Fighter 6 - zapowiedziano otwarte testy beta

Capcom opublikował jakiś czas demo Street Fighter 6, skupiające się na trybie World Tour. Wydawca właśnie jednak zapowiedział też otwarte beta testy nadchodzącego przedsięwzięcia. Inicjatywa ta ma być zorganizowana pomiędzy 19, a 21 maja. Będzie dostępna na PC, PS5 oraz XS. Nie zagrają niestety posiadacze PlayStation 4.

Zapowiedź bety otrzymujemy w formie zwiastuna. Otwarte testy zaoferują nam dokładnie taką samą zawartość, jak druga zamknięta beta. Będzie więc 8 grywalnych postaci, potyczki sieciowe i wsparcie dla technologii crossplay. Ponadto stworzymy awatara i będziemy mogli poruszać się po hubie, uczestnicząc także w trybie treningowym.

Beta nie wprowadzi nowej zawartości, ale do premiery gry pozostało już niewiele czasu, co oznacza, że wszystkie jej możliwości sprawdzimy niebawem. Premierę Street Fighter 6 zaplanowano na 2 czerwca. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5 oraz XS.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:59, 09.05.2023
Otwarte Betatesty? To znaczy za darmo po gębie można dostać? Eee, to nie chcę być testerem.
0 kudosmrPack   @   14:03, 09.05.2023
Na to czekałem, bo demo i tryb World Tour już sprawdziłem, ale będzie okazja sprawdzić w akcji pozostałe postacie Puszcza oko