Street Fighter 6 w rękach miliona graczy

Capcom ma powody do świętowania. Najnowsza odsłona serii Street Fighter, czyli Street Fighter 6, trafiła już do rąk ponad miliona graczy na całym świecie.

@ 05.06.2023, 13:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Street Fighter 6 w rękach miliona graczy

Street Fighter 6, czyli najnowsza gra studia Capcom, radzi sobie wyśmienicie na rynku. Na japońskim kanale cyklu na Twitterze pojawiła się notka, z której wynika, że bardzo udana bijatyka radzi sobie świetnie. Trafiła już ona do rąk ponad miliona graczy, mimo że premiera miała miejsce 2 czerwca. Łączna sprzedaż całej serii przekroczyła natomiast 50 mln egzemplarzy.

Abyście mieli jakieś porównanie, Street Fighter 6 sprzedaje się znacznie lepiej niż wydany 16 lutego 2016 roku Street Fighter 5. Aby sprzedać się w nakładzie przekraczającym 1,4 mln egzemplarzy potrzebował on półtorej miesiąca. Tym razem mówimy o zaledwie kilku dniach i wyniki niewiele niższym.

Street Fighter 6 dostępne jest na PC, PS4, PS5 oraz XS. Jeśli rozważacie jego zakup, pamiętajcie by zerknąć na naszą recenzję, a gdybyście bili zainteresowani wydaniem przeznaczonym dla blaszaków, spójrzcie też na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosmrPack   @   16:47, 05.06.2023
Dołożyłem się do wyniku Dumny 10 godzin w fabularnym World Tour już spędzone Puszcza oko
0 kudosthiefi   @   13:22, 06.06.2023
Jakoś chyba wyrosłem z bijatyk. Ostatnie, które jako tako mnie bawiło to było Injustice 2, później już nic nie pyklo, ani Soul Calibur 6, ani Tekken 7, Street Fighter 4 też niby ładny, ale same rozbłyski i kolorki.
Mortala 11 ogralem kampanie w gamepassie na Xboxie i po kampanii miałem gry dość.

Chyba Za stary jestem już na takie gry, albo są przekombinowane.
O dziwo Soul Calibur 1 z dreamcasta dalej mnie bawi, to samo Tekken 5.
Te nowe już nie.