Star Wars Jedi: Ocalały otrzyma dziś kolejną aktualizację

Czwarty patch dla Star Wars Jedi: Ocalały będzie dziś dostępny na konsolach, a na komputerach osobistych pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

@ 09.05.2023, 11:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Star Wars Jedi: Ocalały otrzyma dziś kolejną aktualizację

Deweloperzy Star Wars Jedi: Ocalały, zgodnie z obietnicą, regularnie aktualizują swoją grę, usuwając dostrzeżone w niej niedociągnięcia. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, patch nr 4 będzie dostępny dziś na konsolach, a na komputerach osobistych pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Usprawnia on wiele aspektów przedsięwzięcia.

Nadchodząca łatka dla Star Wars Jedi: Ocalały to m.in. likwidacja rozmaitych błędów i niedociągnięć w grze. Twórcy zajęli się m.in. ray-tracingiem oraz technologią HDR. Nie działają one tak, jak powinny, ale dzięki mniejszym lub większym poprawkom, wszystko powinno wrócić do normy.

Jeśli chodzi o inne usprawnienia, warto wymienić likwidację błędów, które mogły doprowadzić do utknięcia naszej postaci, a także np. niewłaściwie wyświetlany miecz świetlny. Poprawek jest ogólnie dość sporo, a w związku z tym zdecydowanie wato zaktualizować swoją grę.

Gdybyście rozważali zakup Star Wars Jedi: Ocalały w wersji dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?