Street Fighter 6 sprzedano już w ponad 2 milionach kopii

Street Fighter 6 przekroczyło już ponad 2 miliony sprzedanych sztuk.

@ 07.07.2023, 10:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Street Fighter 6 sprzedano już w ponad 2 milionach kopii

Capcom ogłosił, że od czasu premiery sprzedaż Street Fighter 6 przekroczyła dwa miliony egzemplarzy. Aby to uczcić, firma oferuje mały dowód uznania dla wszystkich graczy w grze.

Street Fighter 6, pierwszy główny tytuł z serii od premiery Street Fighter 5 w 2016 roku, sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy w niecały tydzień od premiery. Capcom przewidywał sprzedaż ponad 10 milionów egzemplarzy w ogóle, ponieważ "piątka" rozeszła się w ponad siedmiu milionach sztuk przez cały czas obecności na rynku. Jeśli "szóstka" utrzyma obecne tempo, może osiągnąć cel wcześniej niż oczekiwano.

Street Fighter 6 jest dostępny na Xbox Series X/S, PS4, PS5 i PC - sprawdźcie wymagania. Obejmuje 18 grywalnych postaci, nowy tryb fabularny o nazwie World Tour oraz Battle Hub, jako pełne funkcji lobby do meczów online. Aby uzyskać więcej informacji na temat tytułu, zapraszamy do naszej recenzji.

Pierwsza postać z dodatku DLC, Rashid, zostanie udostępniona 24 lipca, a A.K.I., Ed i Akuma pojawią się w ramach przepustki jeszcze w tym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   11:03, 07.07.2023
Zasłużony wynik. Rashid na zwiastunie prezentuje się całkiem nieźle.
0 kudosBarbarella.   @   11:23, 07.07.2023
Cytat: mrPack
Rashid na zwiastunie prezentuje się całkiem nieźle.

Taa. Widziałam. Jakąś panienkę pobił. Damski bokser. Zły
0 kudosmrPack   @   12:03, 07.07.2023
Cytat: Barbarella.
Taa. Widziałam. Jakąś panienkę pobił. Damski bokser. Zły
No cóż... dobór przeciwnika w prezentacji może trochę niefortunny, ale żeby nie było kobiece postacie w ich zwiastunach dawały srogi łomot facetom Dumny
0 kudosBarbarella.   @   12:17, 07.07.2023
Cytat: mrPack
kobiece postacie w ich zwiastunach dawały srogi łomot facetom Dumny

Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
Nie żebym była zaciekłą feministką , Martą Lempart czy coś. Niewinny
0 kudosthiefi   @   15:10, 07.07.2023
Przynajmniej tym razem wydali także na Xboxa i nie dali się skorumpować Sony.
Szkoda, że Squaresoft daje się i Finale są tylko na PS5. Ciekaw jestem jak na tym wyjdą finansowo, gdyż napewno zmniejszają sobie wielokrotnie sprzedaż.
Kupiłbym Finałach 16, ale napewno nie kupię dla niego kolejnego grata do domu za 2500 zł (PS5). Takich jak ja spuszczają w kiblu w imię posłuszeństwa Alfonsowi (Sony).
Dodaj Odpowiedź