LEGO 2K Drive to wieloletnie przedsięwzięcie

Twórcy planują kontynuacje, dodatkowe treści oraz współpracę z innymi znanymi markami oraz światami.

@ 30.03.2023, 15:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

LEGO 2K Drive to wieloletnie przedsięwzięcie

Pisaliśmy całkiem niedawno o tym, że Visual Concepts pracuje nad nową grą w uniwersum klocków LEGO, a konkretniej nad LEGO 2K Drive. Będzie to gra wyścigowa, w której otrzymujemy do dyspozycji spory otwarty świat. Poruszamy się po nim swobodnie, a przy okazji bezustannie modernizujemy posiadane pojazdy. Twórcy mają bardzo ambitne plany, jeśli chodzi o LEGO 2K Drive, a część z nich postanowili ujawnić w trakcie wywiadu dla VGC.

"Chcemy, aby to był projekt wieloletni", powiedział producent wykonawczy LEGO 2K Drive, Mark Pierce. "Chcemy, aby były Drive 2, 3, 4 oraz 5". Jeśli chodzi o jedynkę, mamy się spodziewać rozbudowanego i długiego wsparcia popremierowego. W jego trakcie dostaniemy nowe poziomy, nowe klocki i wiele innych rzeczy.

"Planujemy wiele rzeczy w ramach wsparcia popremierowego, które obejmuje m.in. poziomy, których nie byliśmy w stanie zawrzeć w wydaniu premierowym. Chcemy rozszerzyć kreatywność poza samochody, rozumiecie? Chcielibyśmy budować wiele różnych rzeczy".

Żeby było ciekawiej, twórcy chcą rozszerzyć swoją współpracę z LEGO na inne marki. Nie wiadomo o co dokładnie chodzi, ale mamy się spodziewać nawiązać do popkultury oraz wielu różnych znanych i lubianych postaci oraz uniwersów. Rozmaite marki wyrażają podobno zainteresowanie współpracą.

Premiera LEGO 2K Drive zaplanowana została na 19 maja, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach, PlayStation oraz Switchu.


Sprawdź także:
LEGO 2K Drive

LEGO 2K Drive

Premiera: 19 maja 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

LEGO 2K Drive to zręcznościowa gra wyścigowa w całości poświęcona popularnej marce duńskich klocków. Za produkcję odpowiada studio Visual Concepts, znane m.in. z przygoto...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?