LEGO 2K Drive - znamy datę premiery i mamy pierwszy gameplay

Take-Two zapowiedziało kolejny projekt wykonany we współpracy z LEGO, tym razem chodzi o grę wyścigową.

@ 23.03.2023, 15:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

LEGO 2K Drive - znamy datę premiery i mamy pierwszy gameplay

2K Games oraz Visual Concepts oficjalnie zapowiedziały LEGO 2K Drive, które zadebiutuje w maju na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Będzie to projekt z kategorii AAA, w którym otrzymamy w pełni otwarty świat. Rozgrywka będzie zaś oparta na podróżowaniu.

Jeśli chodzi o założenia fabularne, są one raczej banalne. Gracz będzie starał się bowiem zdobyć jakieś niesamowite Podniebne Trofeum (Sky Trophy), a przeszkadzać mu będzie w tym złoczyńca zwany Shadow Zero. Mentorem naszego protagonisty ma być natomiast Clutch Racington.

LEGO 2K Drive zaoferować ma rozgrywki zarówno dla jednego, jak i wielu graczy. Podczas zabawy zwiedzimy wiele biomów, weźmiemy udział w rozmaitych rozgrywkach, pozyskamy przeróżne znajdźki spróbujemy zwyciężyć w wielu wyścigach. Kluczową rolę w tym wszystkim odgrywać będzie customizacja. Posiadane pojazdy będziemy bowiem tworzyć z ponad 1000 klocków i zestawów znanych z LEGO City, LEGO Creator oraz LEGO Speed Champions.

Standardowe wydanie LEGO 2K Drive to koszt zbliżony do 300 zł, a jeśli zdecydowalibyście się na wersje bardziej dopasione, czyli np. Awesome Edition lub Awesome Rivals Edition, będziecie musieli wydać równowartość 100 lub 120 euro. W zamian dostaniecie grę, a także przepustkę sezonową na pierwszy rok zawartości dodatkowej.

Premiera LEGO 2K Drive zaplanowana została na 19 maja. Poniżej rzucić okiem możecie na pierwszy gameplay.


Sprawdź także:
LEGO 2K Drive

LEGO 2K Drive

Premiera: 19 maja 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

LEGO 2K Drive to zręcznościowa gra wyścigowa w całości poświęcona popularnej marce duńskich klocków. Za produkcję odpowiada studio Visual Concepts, znane m.in. z przygoto...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?