Suicide Squad: Kill the Justice League może zadebiutować jeszcze w tym roku

Twórcy nie planują natomiast zmieniać rdzenia rozgrywki Suicide Squad: Kill the Justice League, a zatem na rewolucję się nie szykujcie.

@ 17.03.2023, 13:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Suicide Squad: Kill the Justice League może zadebiutować jeszcze w tym roku

Po niezbyt udanej pierwszej prezentacji rozgrywki Suicide Squad: Kill the Justice League, w sieci pojawiły się informacje na temat tego, że WB Games może się zdecydować na dość znaczne opóźnienie jego premiery. Teraz krążą doniesienia, że obsuwa faktycznie może mieć miejsce, ale prawdopodobnie nie będzie tak duża, jak przypuszczano.

Za najnowsze plotki odpowiada Jason Schreier, czyli dziennikarz portalu Bloomberg. Opublikował on na Twitterze wpis, z którego wynika, że premiera Suicide Squad: Kill the Justice League może mieć miejsce jeszcze w tym roku, choć nie wiadomo kiedy dokładnie.

"Pracownicy otrzymali podobno informację kilka tygodni temu, że premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku, choć nie wiadomo kiedy dokładnie. Możliwe, że będzie obsuwa do 2024, ale jedno jest pewne: rdzeń gry się nie zmieni".

Czyli sprawa zdaje się być jasna. WB Games nie zamierza jakoś drastycznie zmodyfikować rozgrywki w Suicide Squad: Kill the Justice League, a zatem to, co widzieliśmy na gameplayu w znacznej większości pozostanie nietknięcie. Co może się zmienić? Tego na razie nie sposób powiedzieć.

Premiera Suicide Squad: Kill the Justice League planowana była dotychczas na 26 maja, ale wszystko wskazuje na to, że do niej nie dojdzie. Gdy tytuł wreszcie pojawi się w sklepach, będzie dostępny na PC, PS5 oraz XS.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?