Diablo 4 wspierać będzie DLSS 3

Komputerowa wersja Diablo 4 będzie w pełni wspierać możliwości układów RTX 40.

@ 17.03.2023, 12:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Diablo 4 wspierać będzie DLSS 3

NVIDIA ciągle rozwija technologię DLSS, a jej najnowsza wersja, czyli DLSS 3, trafi do kolejnego przedsięwzięcia. Niedawno zieloni pisali o tym, ze DLSS3 znajdziemy w Cyberpunk 2077 oraz Witchfire, a teraz dowiedzieliśmy się, że będziemy z niego korzystać także w Diablo 4.

Posiadacze kart z serii RTX 40 nie będą musieli długo czekać na to, by sprawdzić możliwości DLSS 3. Technologia ta dostępna jest już w niektórych grach, a niebawem trafi też do Diablo 4. Podczas testów beta nie jest ona dostępna, ale na premierę wszystko będzie oczywiście gotowe.

Debiut Diablo IV zaplanowano na 6 czerwca, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Warto przypomnieć, że pomiędzy 17, a 19 marca trwają otwarte testy beta dla osób, które zdecydowały się na zakup przedpremierowy. Pomiędzy 24, a 26 marca do zabawy dołączą wszyscy zainteresowani.

Jeśli chcecie wziąć udział w testach i gracie na PC, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?