[Aktualizacja] Gameplay z Suicide Squad: Kill the Justice League nie wygląda szczególnie porywająco

Studio Rocksteady prawie gotowe jest do wydania Suicide Squad: Kill the Justice League. Pierwszy gameplay pokazuje dość standardowy looter shooter.

@ 24.02.2023, 10:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

[Aktualizacja] Gameplay z Suicide Squad: Kill the Justice League nie wygląda szczególnie porywająco

Suicide Squad: Kill the Justice League powstaje od dawna i przez długi czas nie wiedzieliśmy czego dokładnie się spodziewać. Wreszcie w sieci pojawił się jednak konkretniejszy gameplay. Dotarł on do nas za sprawą transmisji z cyklu State of Play, zorganizowanej przez Sony.

Akcja Suicide Squad: Kill the Justice League przenosi nas 5 lat do przodu w stosunku do Batman: Arkham Knight. Głównymi bohaterami są: King Shark, Deadshot, Harley Quinn oraz Captain Boomerang, a ich zadaniem jest zlikwidowanie członków Ligii Sprawiedliwości, nad którymi kontrolę przejął Brainiac.

Aktualizacja: W sieci pojawił się też dziennik dewelopera - znajdziecie go poniżej. Twórcy opowiadają w nim o rozmaitych aspektach rozgrywki.

Na gameplayu widzimy, jak czwórka protagonistów stara się uratować Lexa Luthora. Każdy dysponuje unikatowymi umiejętnościami oraz zestawem ruchów i - z tego co widać - liczyć możemy na dość dynamiczne i mocno przesadzone starcia - jak na bohaterów przystało, rzecz jasna.

Premierę Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowano na 26 maja, a grać będziemy wówczas na PC, XS oraz PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:15, 24.02.2023
Czekałem na tą grę jako mój trzeci najmocniejszy tytuł I połowy 2023 roku ale jak już zobaczyłem gameplay to nie wiem czym ona w zasadzie jest ...
Mianowicie na ekranie zobaczyłem bohaterów latających jak nienormalni po całej planszy i strzelających do wszystkiego wokół... Dumny
Rozumiecie cokolwiek z przedstawionej rozgrywki i potraficie wyjaśnić jaki jest właściwie kontent tego tytułu ??
0 kudosBarbarella.   @   10:04, 24.02.2023
No typowa napakowana akcją i rozpierduchą gra z superbohaterami. Z tym że ci są jacyś sympatyczniejsi od batmanów, spidermanów czy innych srajmanów. Nie skreślam gry chociaż ten gameplay mnie też raczej rozczarował.
0 kudosMicMus123456789   @   10:06, 24.02.2023
Mnie to mocno przypomniało wydane niedawno Gotham Knights, a wszyscy wiemy jakim poziomem wykonania cieszy się owa produkcja.
0 kudosbalic87   @   12:25, 24.02.2023
Cytat: MicMus123456789
Mnie to mocno przypomniało wydane niedawno Gotham Knights, a wszyscy wiemy jakim poziomem wykonania cieszy się owa produkcja.
Gotham knights miało przynajmniej charakterystyczny dla gier o batmanie klimat ...
0 kudosTheCerbis   @   14:08, 24.02.2023
Naprawdę ten tytuł robi Rocksteady?
1 kudosLucas-AT   @   09:31, 26.02.2023
8 lat dewelopingu na coś, co wygląda jak Crackdown 3? Nic dziwnego, że z Rocksteady zaczęli zawijać się weterani. Najpierw Avangersi, potem Gotham Knight, a teraz to. A moglibyśmy teraz grać w next-genowego Batmana.

Pewnie wydawca poszedł do Rocksteady i powiedział: zapomnijcie o tym co stworzyliście do tej pory. Ma być kolorowo i błyskotliwie by podobało się dzieciom. Ma być multiplayer, mikrotransakcje i battlepass. Wszystko jasne? To do roboty.

Dodaj Odpowiedź