Suicide Squad: Kill the Justice League opóźnione do 2024 roku?

W sieci pojawiły się doniesienia na temat tego, że Suicide Squad: Kill the Justice League prawdopodobnie nie zadebiutuje w maju, jak planowało WB Games.

@ 10.03.2023, 14:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Suicide Squad: Kill the Justice League opóźnione do 2024 roku?

Suicide Squad: Kill the Justice League zostało niedawno zaprezentowane na dość długim gameplayu. Gracze nie byli jednak zachwyceni tym, co zobaczyli, a w efekcie dzieło słynnego i zasłużonego studia Rocksteady może zostać opóźnione. Tak przynajmniej twierdzi dziennikarz Jez Corden.

Po prezentacji, Suicide Squad: Kill the Justice League spotkało się z dość szeroką krytyką. Gracze zwrócili uwagę na elementy charakterystyczne dla gier-usług, raczej przeciętny system walki i mało porywającą mechanikę rozgrywki. Właśnie prawdopodobnie z tego powodu nie zagramy w maju, a dopiero nawet w przyszłym roku.

Corden, pisząc na Twitterze, stwierdził, że Suicide Squad: Kill the Justice League nie zostanie udostępnione w maju, a dopiero w trzecim kwartale bieżącego roku. Bardziej pesymistyczne wieści ma inny dziennikarz, Jeff Grubb. Dotarł on podobno do informacji, z których wynika, że premiera przedsięwzięcia może mieć miejsce nawet w 2024 roku.

"Nie chcę powodować paniki, ale słyszałem, że prawdopodobnie nie zadebiutuje w tym roku", powiedział Grubb. "Słyszę o 2024 roku. Wcześniej słyszałem, że to konkretne opóźnienie. To większe opóźnienie niż się plotkuje".

WB Games nie wystosowało na razie żadnego oświadczenia, ale jak tylko się to zmieni, będziemy Was informować. Suicide Squad: Kill the Justice League przygotowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji. Ciekawe czy opóźnienie diametralnie wpłynie na grę, czy to tylko jakaś zagrywka ze strony wydawcy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:52, 11.03.2023
Jeżeli da się coś w tej grze poprawić to niech poprawiają bo sam pomysł mi się spodobał.