Gran Turismo 8 jest już produkowane

Wszystko wskazuje na to, że studio Polyphony Digital rozpoczęło już pracę nad Gran Turismo 8.

@ 07.02.2023, 13:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Gran Turismo 8 jest już produkowane

Polyphony Digital zajmuje się jedną marką: Gran Turismo, mimo to kolejne jej odsłony debiutują w sporych odstępach czasu. Oczekiwanie na "ósemkę" może się jednak znacząco skrócić. Ze słów producenta cyklu wynika bowiem, że deweloperzy zaczęli już pracę nad Gran Turismo 8.

Kazunori Yamauchi rozmawiał niedawno z japońskim portalem Game Watch, a podczas konwersacji zapytany został o to, czego możemy się spodziewać, jeśli chodzi o przyszłość serii. Deweloper zasugerował wówczas, że prace nad Gran Turismo 8 ruszyły. Nie mógł oczywiście zdradzić żadnych konkretów, ale nie powinno to być zaskoczeniem.

"Zaczynamy biec w stronę kolejnej, ale nie mogę powiedzieć nic konkretnego. Szkoda, że nie jestem w stanie zdradzić zbyt wiele", powiedział Yamauchi.

Na koniec warto wspomnieć, że Gran Turismo 7 dostępne jest na PS4 oraz PS5, a deweloperzy cały czas je rozwijają i dodają nową zawartość. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup, koniecznie go rozważcie, szczególnie jeśli planujecie nabyć też PlayStation VR2. Gogle wirtualnej rzeczywistości Sony obsługują bowiem GT7.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 04 marca 2022
PS5, PS4

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?