Studio Team Ninja zapowiedziało Rise of the Ronin

Rise of the Ronin to najnowszy projekt studia Team Ninja. Będzie on dostępny wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 5.

@ 14.09.2022, 12:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Studio Team Ninja zapowiedziało Rise of the Ronin

Studio Team Ninja jest mocno zapracowane. Ekipa przygotowuje w tym momencie Wo Long: Fallen Dynasty, a prócz tego zapowiedziała właśnie jeszcze jedno przedsięwzięcie: Rise of the Ronin. Tytuł ten dostępny będzie ekskluzywnie dla PlayStation 5. Będzie to RPG akcji, którego premiera prawdopodobnie odbędzie się w 2024 roku.

Proces powstawania Rise of the Ronin rozpoczął się mniej więcej 7 lat temu. Deweloperzy się nie spieszyli, ale ciągle popychali swoje przedsięwzięcie do przodu. Jeśli chodzi o jego założenia, akcję umiejscowiono pod koniec XIX wieku w Japonii, w trakcie końcówki okresu Edo. Szogunat Tokugawa walczy z siłami przeciwników, a despoci dookoła dodatkowo wprowadzają chaos. Jako Ronin nie masz mistrza i samodzielnie podejmujesz decyzje, jak na RPG przystało.

W Rise of the Ronin istotną rolę odgrywa oczywiście walka. W związku z tym masz do dyspozycji broń palną, a także Katany i inne narzędzia, z których korzystano w tamtych czasach w Japonii. Istotne są też rozmaite umiejętności specjalne, które nasz protagonista pozyskuje podczas zabawy. Jak twierdzą deweloperzy, Rise of the Ronin jest ich najbardziej ambitnym i rozbudowanym przedsięwzięciem.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią. Póki co zerknijcie natomiast na zwiastun zapowiadający grę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?