Synduality to nowa gra sci-fi od Bandai Namco

W sieci pojawił się zwiastun nowej gry Bandai Namco. Poznajcie ciekawie zapowiadające się Synduality.

@ 14.09.2022, 12:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Synduality to nowa gra sci-fi od Bandai Namco

Podczas minionego już State of Play firma Bandai Namco zaprezentowała nie tylko Tekken 8, ale także całkiem nową grę sci-fi zatytułowaną Synduality. Naszym zadaniem w niej jest przemierzanie niebezpiecznych terytoriów, walczenie z napotkanymi przeciwnikami oraz gromadzenie kryształów AO. Premierę Synduality zaplanowano na 2023 rok, a poniżej znajdziecie jego zwiastun.

Z tego, co ujawniono, Synduality przeniesie nas do roku 2222 - kilka lat po tajemniczych opadach zwanych Łzami Nowego Księżyca, które praktycznie całkowicie zniszczyły ludzkość. Wcielamy się tu w tzw. Włóczęgów, starających się przetrwać gromadząc tajemniczy kryształ zwany AO. Kryształ ten zdobyć można niestety tylko na najniebezpieczniejszych obszarach.

W Synduality gracz kontroluje specjalne pojazdy wyposażone w szeroką gamę środków perswazji. To dzięki nim jesteśmy w stanie przetrwać w niebezpiecznym środowisku i zbierać kryształu. Co ważne, naszą maszynę możemy modyfikować, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i wyposażenie. W ten sposób sprawniej eliminujemy oponentów zwanych Enderami.

Synduality zaoferuje zabawę w pojedynkę oraz w ramach trybu współpracy. Gra dostępna będzie na pewno na PlayStation 5, a być może także na innych platformach. Więcej szczegółów będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?