Avatar: Frontiers of Pandora - premiera opóźniona

Ubisoft zdecydował się przesunąć datę premiery Avatar: Frontiers of Pandora. Zagramy nawet rok później, niż pierwotnie planowano.

@ 24.07.2022, 14:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Avatar: Frontiers of Pandora - premiera opóźniona

Ubisoft nie radzi sobie ostatnio najlepiej. Wydawca regularnie przesuwa premiery zapowiedzianych projektów i nic nie wskazuje na to, by trend ten miał się w najbliższym czasie zmienić. Tym bardziej, że właśnie dowiedzieliśmy się o opóźnieniu kolejnego przedsięwzięcia. Chodzi o Avatar: Frontiers of Pandora, które miało trafić do sprzedaży przed kwietniem 2023 roku.

Twórcy Avatar: Frontiers of Pandora, Massive Entertainment, starali się, aby gra miała swoją premierę gdzieś w okolicy debiutu kolejnej odsłony filmu Avatar. Tak się jednak nie stanie, albowiem Ubisoft postanowił ją przesunąć. Z najnowszych informacji wynika, że projekt będzie dostępny pomiędzy kwietniem 2023, a marcem 2024 roku, czyli potencjalnie nawet rok później.

Opóźnienie premiery Avatar: Frontiers of Pandora wydawca tłumaczy w dość standardowy sposób. Chodzi o to, że deweloperzy potrzebują więcej czasu, a obecne warunki na świecie dodatkowo utrudniają ich pracę. Ekipa ma na spokojnie ukończyć swoje dzieło, a nie pod presją, co najczęściej nie kończy się zbyt dobrze. Ubisoft chce oddać w nasze ręce możliwie jak najlepsze doświadczenie.

W związku z obsuwą w sieci pojawiło się garść plotek. Za jedną odpowiada znany dziennikarz Jeff Grubb. Napisał on na Twitterze, że datę premiery przesunięto, ponieważ Avatar: Frontiers of Pandora nie jest w stanie pozwalającym na jego premierę. Gra jest podobno bardzo ładna, ale mechanika rozgrywki nadal jest mocno niedopracowana. Czy rzeczywiście tak jest? Nie sposób powiedzieć.

Avatar: Frontiers of Pandora dostępne będzie na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Konkretnego terminu premiery na razie niestety nie znamy.


Sprawdź także:
Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora

Premiera: 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Avatar: Frontiers of Pandora to przygodowa gra akcji z otwartym światem stworzona na licencji serii filmów w reżyserii Jamesa Camerona o takim samym tytule. Za produkcję ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:06, 24.07.2022
Tak jak Jamesa Camerona i jego oskarowe osiągnięcia mam w ...głębokim poważaniu to chętnie bym w to zagrała. Niech więc przesuwają i dopracują.